Biletomat Concerts Warszawa Touche Amore

Concerts: Touche Amore

Tickets for Concert

Touche Amore

date

Tue, 31 January 2017 time 19:30

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Mon, 30 jan 2017 23:59

65 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Tue, 31 jan 2017 16:30

75 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Touche Amore powraca do Polski

Touche Amore

19.00 - drzwi
19.30 - start

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert zespołu Touche Amore! Po czterech latach przerwy zespół powraca do Polski z nowym materiałem. Amerykanie zagrają 31 stycznia w warszawskiej Hydrozagadce!

Stage Four to czwarty, najnowszy album Touche Amore. Ukazał się 16 września 2016 roku nakładem legendarnej wytwórni Epitaph Records. Po raz kolejny producentem albumu został Brad Wood, który pracował już z muzykami przy okazji nagrywania płyty Is Surivived By. Stage Four to bez wątpienia najbardziej osobisty krążek w dorobku zespołu, nazwany przez portal Pitchfork „hardcorowym odpowiednikiem Carrie & Lowell”. Chwytające za serce teksty wykrzyczane przez Jeremiego Bolma to, jak sam mówi, jego pożegnanie z matką. Muzycy na płycie znajdują równowagę pomiędzy melodyjnym pop punkiem i brutalnym, ciężkim gitarowym graniem. Stage Four został pozytywnie przyjęty przez krytyków i fanów i od samej premiery zbiera doskonałe recenzje!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK