Biletomat Concerts Urszula XX-lecie płyty 'Biała droga'

Concerts: Urszula XX-lecie płyty 'Biała droga'

Tickets for Concert

Urszula XX-lecie płyty 'Biała droga'

date

Wed, 30 March 2016 time 19:00

venue

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

promotor

Stodoła

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące parter)

Standard (miejsca stojące parter)

available to
Tue, 08 mar 2016 23:59

45 PLN

Sold out


Standard (miejsca stojące parter)

Standard (miejsca stojące parter)

available to
Wed, 30 mar 2016 15:00

52 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Urszula z wyjątkowym koncertem w Stodole

Urszula

otwarcie drzwi – 19:00
start koncertu – 20:00

Urszuli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej, na której obecna jest od ponad 30 lat. Ma na koncie takie niezapomniane przeboje jak Dmuchawce, latawce, wiatr, Na sen, Rysa na szkle, Malinowy król czy Konik na biegunach.

Swój pierwszy album pt. Urszula wydala w 1983 roku, a w nagraniach wzięli udział muzycy zespołu Budka Suflera. Piosenki z tej płyty szybko podbiły krajowe listy przebojów, a Dmuchawce… uznane zostały za największy przebój roku 1983. Od tego czasu ukazało się 12 albumów studyjnych Urszuli i wiele z nich pokryło się złotem, platyną i multiplatyną.

W tym roku mija 20 lat od wydania jednego z najważniejszych albumów w karierze Artystki – Białej Drogi. Płyta zapewniła Urszuli triumfalny powrót na polski rynek muzyczny po kilku latach spędzonych za Oceanem. Rockowy materiał mógł być nie lada szokiem dla fanów pamiętających jej hity wylansowane w dekadzie lat osiemdziesiątych, jednak przeboje takie jak Na sen, Niebo dla ciebie, Ja płaczę i Biała droga zaprowadziły Urszulę na szczyty list przebojów. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym 300 tys. egzemplarzy. 

Już 30 marca w klubie Stodoła Urszula zabierze swoich fanów w niesamowitą muzyczną podróż - zaprezentuje utwory z albumu Biała Droga. Płyta zagrana w całości to idealna okazja do wspólnego śpiewania z publicznością, bo nie da się ukryć, że doskonale znanych przebojów na tym krążku było sporo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK