Biletomat Concerts Voo Voo - 7

Concerts: Voo Voo - 7

Tickets for Concert

Voo Voo - 7

date

Sun, 08 October 2017 time 19:00

venue

Filharmonia Częstochowska
Tomasza Wilsona 16, 42-202 Częstochowa

promotor

Ltc Technika Estradowa

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Balkon (miejsce siedzące numerowane)

Balkon (miejsce siedzące numerowane)

available to
Sun, 08 oct 2017 16:00

70 PLN

Sold out


Parter (miejsce siedzące numerowane)

Parter (miejsce siedzące numerowane)

available to
Sun, 08 oct 2017 16:00

90 PLN

Sold out 

📄VOO VOO w Częstochowie

VOO VOO w skłądzie:
Wojciech Waglewski – gitara śpiew
Mateusz Pospieszalski – saksofony, śpiew
Michał Bryndal – perkusja
Karim Martusewicz – gitara basowa, kontrabas

wejście od godz 18:30
start koncertu godz 19:00

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić...” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.


Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie.” – dodaje Waglewski.


Aby zobaczyć video zapowiedź albumu kliknij tutaj: https://youtu.be/nmGAtofIH3M


Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr „ Emade” Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.


Nowa płyta Voo Voo zatytułowana „7” ukazała się 7 marca 2017, a zapowiadał ją utwór pt. „Środa”. Aby posłuchać utworu w wersji albumowej kliknij tutaj:


https://youtu.be/Nmz0ah7e6TE

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK