Biletomat Concerts WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

Concerts: WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

Tickets for Concert

WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

date

Sun, 01 December 2019 time 20:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

P.W. Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsce stojące

Miejsce stojące

available to
Sun, 01 dec 2019 20:00

60 PLN

Sold out


Miejsce siedzące

Miejsce siedzące

available to
Sun, 01 dec 2019 20:00

90 PLN

Sold out 

📄WAGLEWSKI / FISZ / EMADE w Tamie!

Wojciech Waglewski, Fisz, Emade

 

19:00 Wejście
20:00 Start koncertu

Waglewski Fisz Emade to spotkanie Wojciecha Waglewskiego z synami Fisz Emade.

Ostatni Album „Matka, syn, Bóg” długo okupował czołowe miejsca list sprzedaży. Singiel pt. „Ojciec” przez wiele tygodni zajmował również #1. miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego! Ostatni album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski - fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski - instrumenty smyczkowe.
Wojciech Waglewski o płycie: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Fisz Emade!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK