Biletomat Concerts We Draw A - live & KAMP! - dj set

Concerts: We Draw A - live & KAMP! - dj set

Tickets for Concert

We Draw A - live & KAMP! - dj set

date

Fri, 11 November 2016 time 19:30

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

Kulturalna Zieliński sp.j

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 02 nov 2016 22:01

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 10 nov 2016 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 11 nov 2016 16:00

30 PLN

Sold out 

📄We Draw A i KAMP! w Sfinks700

We Draw A
KAMP!

We Draw A ruszają w trasę promującą swój tegoroczny album zatytułowany „Ghosts”. Choć premiera wydawnictwa miała miejsce w maju, zespół zdecydował się ruszyć z koncertami dopiero na jesień, by klimat albumu podkreślała także aura. Obok WDA wystąpi również drugi zespół Radka Krzyżanowskiego - KAMP!, który tej nocy zaprezentuje wSfinksie specjalnie przygotowany DJ Set!

We draw A LIVE - Saturdays Ghosts Tour
KAMP! DJ Set

We draw A
To wrocławski duet, który pojawił się na scenie w 2013 roku, wzbudzając zainteresowanie singlem „Tears From The Sun”. Radek Krzyżanowski i Piotr Lewandowski zupełnie naturalnie podeszli do pomysłu wspólnego tworzenia, który przerodził się w pełnoprawny projekt. Po wydaniu dwóch krótkich EP-ek, w listopadzie 2014 ukazał się ich długogrający debiut „Moments”. Płyta spotkała się z rewelacyjnym odbiorem prasy i fanów, a zespół zagrał kilkanaście koncertów u boku KAMP!, macierzystej formacji Radka Krzyżanowskiego. Wiosną 2016 wydali swój drugi album, „Ghosts” , o którym mówili: „"Ghosts" to w warstwie tekstowej płyta o śmierci (osoby ale też związku, uczuć), a szczególnie o tych momentach "przed" i "po".

KAMP!
Prawdziwe objawienie polskiej sceny muzyki elektronicznej. Jeszcze chyba nigdy nikt w ciągu roku od pierwszego scenicznego występu (jesień 2008) nie osiągnął tak wiele. Kamp! wydał dwie epki. Mimo to jego członkowie zdążyli założyć niezależne wydawnictwo brennesel.pl, w którym wydają muzykę z pogranicza idm/disco/electro/powerpop. Pojawili się chyba we wszystkich opiniotwórczych mediach w Polsce, zbierając jednogłośnie euforyczne recenzje. Zostali zaproszeni na najważniejsze polskie festiwale muzyczne (m. in. Selector w Krakowie, Open'er w Gdyni). Recenzenci i fani są zgodni – taka muzyka nie powstawała w Polsce od dawna i to naprawdę europejski, jeśli nie światowy poziom.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK