Biletomat Bilety Kolekcjonerskie William Fitzsimmons - Poznań

Concerts: William Fitzsimmons - Poznań

Tickets for Concert

William Fitzsimmons - Poznań

date

Thu, 30 May 2019 time 19:00

venue

Meskalina
Stary Rynek , 61-772 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets


Standard

I PULA

available to
Wed, 29 may 2019 23:59

59 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Thu, 30 may 2019 16:00

70 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄William Fitzsimmons w poznańskiej Meskalinie!

William Fitzsimmons

18:00 drzwi
19:00 start

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Williama Fitzsimmons w Polsce! Muzyk wystąpi 30 maja w poznańskiej Meskalinie i dzień później w warszawkim klubie Pogłos.

William Fitzsimmons to amerykański muzyk wykonujący muzykę indie folk. Często bywa porównywany do Sufjana Stevensa czy Elliotta Smitha. Jego ostatnia płyta to wydana we wrześniu ubiegłęgo roku „Mission Bell”, w której muzyk opowiada o złamanym sercu po rozstaniu ze swoją żoną. Album zawiera piosenki o zdradzie, ale także o pojednaniu i przebaczeniu. Dźwięki na płycie są surowe i prawdziwe.

Jego dwa pierwsze albumy “Until When We Are Ghosts” (2005) i “Goodnight” (2006) były w pełni nagrane i wyprodukowana przez Fitzsimmonsa w jego domu. „The Sparrow and the Crow” była pierwszą płytą nagraną w studiu. Jego piosenki pojawiły się także w znanym serialu „Grey’s Anatomy”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.