Biletomat Concerts Wino-Granie: Smolik l Kev Fox

Concerts: Wino-Granie: Smolik l Kev Fox

Tickets for Concert

Wino-Granie: Smolik l Kev Fox

date

Fri, 29 May 2015 time 20:00

venue

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

Toya Studios Sp. z.o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

available to
Fri, 29 may 2015 16:00

40 PLN

Sold out

Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

available to
Fri, 29 may 2015 16:00

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Smolik i Kev Fox w Wytwórni!

Smolik, Kev Fox

Zapraszamy do Wytwórni na kolejną odsłonę Wino-Grania. Smolik i Kev Fox przyjadą do Łodzi z utworami, które nigdzie jeszcze nie były prezentowane! Premiera ich wspólnego albumu jest zaplanowana na wrzesień, a już w maju piosenek, które się na nim znalazły, będzie można posłuchać przy Łąkowej 29. Poza nowym materiałem w secie koncertowym pojawi się też kilka starszych, doskonale znanych publiczności kompozycji.

Andrzej Smolik jest jednym z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce. Jedyny, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (jak Kasia Nosowska i Robert Gawliński), wydaje własne autorskie / producenckie płyty. Nazwisko Smolika jest marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją.

Kev Fox to postać otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Brytyjczyk choć związany ze sceną Manchesteru, ostatnio mieszka i tworzy głównie w Polsce. Jego charakterystyczna, stylowa postać jest szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków.

Wino-Granie - akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. Kameralna, siestowa forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić go wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz na długo zapadającym w pamięci. Podczas nowego sezonu 2015, zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK