Biletomat Concerts XIV koncert Fundacji Platon im. K. Rumińskiego

Concerts: XIV koncert Fundacji Platon im. K. Rumińskiego

Tickets for Concert

XIV koncert Fundacji Platon im. K. Rumińskiego

date

Thu, 26 July 2018 time 19:00

venue

Ratusz Rynku Staromiejskiego
ul. Rynek Staromiejski 1, 87-100 Toruń

promotor

Fundacja Platon

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 26 jul 2018 16:00

35 PLN

Sold out 

📄XIV koncert fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego

Koncert fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego już na stałe wpisał się w kulturalną mapę Torunia. Jeden ciepły letni wieczór przyjaciele fundacji oraz koneserzy muzyki spotykają się na Dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. W tym roku na XIV koncert odbędzie się 26 lipca, o godzinie 19.00. Na „Obszarem nocy” zaprosiliśmy Maję Kleszcz i Mariusza Lubomskiego. 

Fundacyjny koncert już na stałe wpisał się w kulturalną mapę Torunia. Jeden ciepły letni wieczór przyjaciele fundacji oraz koneserzy muzyki spotykają się na Dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Koncert pełni rolę podsumowania całorocznej działalności Fundacji i jest niezwykle ważnym elementem działalności toruńskich organizacji pozarządowych. To okazja do spotkania, rozmowy i zjednoczenia wokół wspólnych spraw. Wydarzenie to nie jest tylko muzycznym spotkaniem artystów, ale również torunian zaangażowanych w działania NGO. Koncert to również okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z drugą stroną, z którą na co dzień współpracujemy jako NGO, czyli przedstawicielami Gminy i Samorządu. Organizowany przez nas koncert wzbogaca i rozpoczyna obchody kulturalnego lata w Toruniu.
Fundacja Platon zajmuje się udzielaniem pomocy finansowej w postaci stypendium dla młodzieży. Powstała w 2005 roku, a bodźcem ku temu była tragiczna śmierć Jakuba Rumińskiego. Kuba zginął w 2004 r. w wypadku motocyklowym. Miał wówczas zaledwie 20 lat. Pomysłodawczynią założenia fundacji była mama licealisty - Hanna Rumińska.
Projekt „Obszarem nocy” został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK