Biletomat Bilety na koncerty Youth Code Youth Code - POZNAŃ

Concerts: Youth Code - POZNAŃ

Tickets for Concert

Youth Code - POZNAŃ

date

Sat, 07 April 2018 time 20:00

venue

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

promotor

Winiary Bookings

Tickets


Standard

I PULA

available to
Fri, 06 apr 2018 23:59

45 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Sat, 07 apr 2018 17:00

50 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Youth Code zagrają w Poznaniu!

YOUTH CODE

Agencja WiniaryBookings zaprasza na jedyne takie koncerty EBM w Polsce! Youth Code zagra 6 kwietnia w Warszawie (Hydrozagadka) oraz 7 kwietnia w Poznaniu (Pod Minogą).

YOUTH CODE - EBM/Industrial (Los Angeles)

Youth Code to amerykański duet EBM utworzony w roku 2012 przez Sarę Taylor i Ryan’a George’a w Los Angeles w Kalifornii. Styl muzyczny duetu, zgodnie z modelem wczesnego Wax Trax! Records, został opisany jako muzyka industrialna z „hardcoreangst”. Po wydaniu samodzielnie wydanej kasety w 2012 roku i przypadkowym spotkaniu z Psychic TV, Youth Code zostało zaproszone do wydania pierwszego singla "Keep Falling Apart" za pośrednictwem Angry Love Productions. Od tego czasu wydali dwa pełnometrażowe albumy studyjne, EP i dwa dodatkowe single.

W 2013 r. Youth Code podpisało kontrakt z Dais Records, wydając debiutancki album. Zespół grał supporty przed takimi grupami jak AFI, Suicide Commando i Nothing. Muzyka tej pary przyciągnęła uwagę mainstreamowych mediów takich jak The Times czy Pitchfork, a także otrzymała pochwały ze strony dużych projektów takich jak Skinny Puppy i Front Line Assembly, które zaprosiły ich na trasę Eye vs. Spy w 2014 roku. Youth Code otwierało koncerty dla Skinny Puppy na trasie „Down the SocioPath” w roku 2015 i od tamtej pory zespół występował w całym kraju. Najnowszy album "Commitment to Complications" ukazał się w kwietniu 2016 roku

„Carried Mask” - https://www.youtube.com/watch?v=HnEod0IozYw
„For I am Cursed” - https://www.youtube.com/watch?v=1b5QzTZEV0c
Youth Code dla Noisey - https://www.youtube.com/watch?v=PUBaVLsfvfY
Youth Code dla Amoeba - https://www.youtube.com/watch?v=Pn7jn41Ykps

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Youth Code Promocja na Dzień Kobiet 2018!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.