Biletomat Conferences Audio Video Show

Conferences: Audio Video Show

Tickets for conference

Audio Video Show

date

Fri, 16 nov 2018 - Sun, 18 nov 2018

venue

Warszawa
, Warszawa

promotor

ADAM MOKRZYCKI SERVICES

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet jednodniowy

Bilet jednodniowy

available to
Fri, 16 nov 2018 09:00

35 PLN

Sold out


Bilet (Jean Michel Jarre)

Bilet (Jean Michel Jarre)

available to
Fri, 16 nov 2018 09:00

49 PLN

Sold out


Karnet (16-18.11.2018)

Karnet (16-18.11.2018)

available to
Fri, 16 nov 2018 09:00

50 PLN

Sold out 

📄Audio Video Show 2018 - bilety są dostępne w kasach w dniu wydarzenia

UWAGA! Bilet jednodniowy można wykorzystać jeden raz w dowolny dzień od 16-18.2018r. Karnet obowiązuje na wszystkie 3 dni.

terminy:
16 listopada 2018 (piątek): 12.00 – 20.00
17 listopada 2018 (sobota): 10.00 – 20.00
18 listopada 2018 (niedziela): 10.00 – 18.00

Miejsca:

PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Warszawa

Hotel Radisson Blu Sobieski
Plac Artura Zawiszy 1
Warszawa

Hotel Golden Tulip
Towarowa 2
Warszawa

Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

UWAGA! Bilet jest ważny tylko z opaską na ręku, wydawaną podczas pierwszego skanowania biletu przy wejściu.

Bilet (Jean Michel Jarre) -  Bilet jest miejscówką na ekskluzywną prezentację płyty Jean Michel Jarre’a “Equinoxe Infinity” podczas targów Audio Video Show. Prezentacja odbędzie się dnia 16.11.2018 (piątek) o godz. 13:00, w sali Studio TV3. Każdy posiadacz miejscówki otrzyma na miejscu płytę CD “Equinoxe Infinity”. W przypadku nieobecności płyty nie będą wysyłane. Miejscówka nie zastępuje biletu wstępu na Audio Video Show. 

Audio Video Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - dwudziestą drugą edycję. Audio Video Show, z liczbą ponad 150 wystawców oraz 160 sal prezentacyjnych, jest największą w Polsce oraz drugą co do wielkości w Europie wystawą sprzętu audio-video.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP Stadionu Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video.

Bilety są dostępne w kasach w dniu wydarzenia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK