Biletomat Conferences Warszawa Audio Video Show

Conferences: Audio Video Show

Tickets for conference

Audio Video Show

date

Fri, 16 nov 2018 - Sun, 18 nov 2018

venue

Warszawa
, Warszawa

promotor

ADAM MOKRZYCKI SERVICES

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Karnet (16-18.11.2018)

I pula

available to
Fri, 16 nov 2018 09:00

50 PLN

Sold out


Bilet jednodniowy

I pula

available to
Fri, 16 nov 2018 09:00

35 PLN

Sold out


Bilet (Jean Michel Jarre)

I pula

available to
Fri, 16 nov 2018 09:00

49 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Audio Video Show 2018 - bilety są dostępne w kasach w dniu wydarzenia

UWAGA! Bilet jednodniowy można wykorzystać jeden raz w dowolny dzień od 16-18.2018r. Karnet obowiązuje na wszystkie 3 dni.

terminy:
16 listopada 2018 (piątek): 12.00 – 20.00
17 listopada 2018 (sobota): 10.00 – 20.00
18 listopada 2018 (niedziela): 10.00 – 18.00

Miejsca:

PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Warszawa

Hotel Radisson Blu Sobieski
Plac Artura Zawiszy 1
Warszawa

Hotel Golden Tulip
Towarowa 2
Warszawa

Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

UWAGA! Bilet jest ważny tylko z opaską na ręku, wydawaną podczas pierwszego skanowania biletu przy wejściu.

Bilet (Jean Michel Jarre) -  Bilet jest miejscówką na ekskluzywną prezentację płyty Jean Michel Jarre’a “Equinoxe Infinity” podczas targów Audio Video Show. Prezentacja odbędzie się dnia 16.11.2018 (piątek) o godz. 13:00, w sali Studio TV3. Każdy posiadacz miejscówki otrzyma na miejscu płytę CD “Equinoxe Infinity”. W przypadku nieobecności płyty nie będą wysyłane. Miejscówka nie zastępuje biletu wstępu na Audio Video Show. 

Audio Video Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - dwudziestą drugą edycję. Audio Video Show, z liczbą ponad 150 wystawców oraz 160 sal prezentacyjnych, jest największą w Polsce oraz drugą co do wielkości w Europie wystawą sprzętu audio-video.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP Stadionu Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video.

Bilety są dostępne w kasach w dniu wydarzenia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK