Biletomat Hard Rock / Metal Wrocław Behemoth, Bolzer, Batushka

Hard Rock / Metal: Behemoth, Bolzer, Batushka

Tickets for Hard Rock / Metal

Behemoth, Bolzer, Batushka

date

Sun, 02 October 2016 time 19:00

venue

Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100, 50-427 Wrocław

promotor

P.W. Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Tue, 13 sep 2016 10:08

60 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Tue, 13 sep 2016 10:08

70 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Behemoth rusza w trasę!

BEHEMOTH

+ Bolzer, Batushka

W związku z zakończeniem działalności przez Klub ETER koncert zespołu BEHEMOTH w dn. 2.10 we Wrocławiu został przeniesiony do Klubu ZAKLĘTE REWIRY (ul. Krakowska 100). Zakupione bilety zachowują ważność. 

Oczekiwanie zakończone. Behemoth ogłasza polską trasę koncertową, która odbędzie się tej jesieni i obejmie sześć miast: Katowice (dwa koncerty), Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Warszawę oraz Gdańsk. Trasa ma przebiegać pod hasłem "Rzeczpospolita Niewierna", a Behemothowi w podboju ziem polskich towarzyszyć będą szwajcarski Bolzer oraz ciesząca się coraz większym zainteresowaniem tajemnicza formacja Batushka. "Rzeczpospolita Niewierna" to trasa, na którą polscy fani czekali od dawna, ponieważ zespół zaprezentuje w całości materiał ze swojej ostatniej, rewelacyjnej płyty "The Satanist". Oprócz wszystkich kawałków z "The Satanist", w set liście nie zabraknie najważniejszych utworów z całej historii zespołu, co w połączeniu z perfekcyjnym show scenicznym, z którego Behemoth słynie, jest gwarancją widowiska na najwyższym poziomie!

Oddajmy głos Nergalowi, który nie kryje ekscytacji nadchodzącą polska trasą:

"Po 2 latach przerwy wracamy na deski polskich klubów, żeby zamknąć cykl koncertowy promujący album "The Satanist". Na październikowych koncertach będziemy grali całą płytę od początku do końca, co jest pierwszym tego typu eksperymentem w naszej ponad dwudziestoletniej historii! Behemoth jest w absolutnie życiowej formie i damy temu dowód już za kilka miesięcy! Do zobaczenia!"

Serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że "The Satanist", dziesiąty album w dyskografii Behemoth, ukazał się w lutym 2014 roku. Album miksował Matt Hyde znany ze współpracy ze Slayerem, a masteringiem zajął się Ted Jensen, który pracował m.in. z Metallicą i AC/DC. Krążek promowały single "Blow Your Trumpets, Gabriel", "Ora Pro Nobis Lucifer" oraz "Messe Noire". Światowa prasa określiła "The Satanist" najwybitniejszym dziełem w dotychczasowej karierze Behemoth, a album utrzymywał się bardzo długo na pierwszych miejscach światowych list sprzedaży. Od momentu ukazania się płyty zespół nie zwalnia tempa i koncertuje na największych festiwalach na całym świecie oraz wyprzedaje koncerty klubowe.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Behemoth

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK