Biletomat Bilety na Die Toten Hosen Die Toten Hosen - Warszawa

Hard Rock / Metal: Die Toten Hosen - Warszawa

Tickets for Hard Rock / Metal

Die Toten Hosen - Warszawa

date

Thu, 06 June 2019 time 20:00

venue

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets


Płyta (miejsca stojące)

I PULA

available to
Mon, 18 mar 2019 13:56

125 PLN

Sold out


Balkon (miejsca siedzące)

I PULA

available to
Mon, 18 mar 2019 13:56

140 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Die Toten Hosen - Warszawa

Die Toten Hosen

Otwarcie drzwi: 19:00
Support: 20:00
Die Toten Hosen: 21:00

Die Toten Hosen w Polsce! Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty legendarnego niemieckiego zespołu – 6 czerwca w warszawskiej Stodole i dzień później w Krakowie, w klubie Studio.

Zespół powstał w 1982 roku w Dusseldorfie. Na swoim koncie mają dziesiątki płyt, a ostatnia – „Laune der Natur” powstała w 2017 roku, po 5-letniej przerwie. Mimo wielu trudnych chwil, takich jak śmierć ich wieloletniego przyjaciela i managera czy perkusisty, poprzednia płyta „Ballast der Republik”, okazała się dużym sukcesem. Zdecydowanie siłą zespołu jest umiejętność zatrzymania przy sobie starych fanów, ale bez problemu zdobywają także nowych słuchaczy.

Na przestrzeni lat, Die Toten Hosen niejednokrotnie przekraczało postawione na początku ich kariery, granice – ich muzyka odchodziła od klasycznego punk rocka. „Nie musimy nikomu nic udowadniać” – komentują muzycy, ale nie zapominają o swoich korzeniach.

Latem tego roku, zespół wystąpi jako headliner na wielu festiwalach, takich jak Nova Rock czy Hurricane, ale zagra także klubowe koncerty. Już w czerwcu przyjedzie do Polski na dwa koncerty!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na Die Toten Hosen

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.