Biletomat Hard Rock / Metal Poznań Polaris

Hard Rock / Metal: Polaris

Tickets for Hard Rock / Metal

Polaris

date

Sat, 09 May 2020 time 18:30

venue

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

promotor

Winiary Bookings SC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I PULA

Pool available after the pool is sold out:
Thu, 02 apr 2020 10:58

od 75 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Polaris w Poznaniu! Koncert Odwołany!

Polaris, Alpha Wolf, Currents, Varials

 

Drzwi - 18:00
Start - 18:30

Pół roku po znakomitym koncercie u boku Northlane w warszawskiej Proximie, Polaris powraca do Polski na jedyny koncert, na którym zespół będzie promować swój najnowszy album, „The Death of Me”! W roli supportów wystąpią Alpha Wolf, Currents oraz Varials.

POLARIS (Sharptone Records/AUS) – metalcore

Nazwani przez Winstona McCalla następcami Parkway Drive Australijczycy z Polaris wydają się być jednym z najciężej pracujących zespołów na scenie. W ciągu dwóch lat po wydaniu swojego debiutu „The Mortal Coil” (Sharptone Records, 2017) Polaris zagrało 3 trasy w swoim ojczystym kraju (wszystkie wyprzedane!), 3 w Stanach Zjednoczonych oraz pięciokrotnie gościło na Starym Kontynencie (w tym m.in. na serii halowych koncertów u boku Architects). W tym czasie zespół nie popadł w stagnację i już w lutym światło dzienne ujrzy nowy krążek grupy, zatytułowany „The Death of Me”. „Chcieliśmy podążać ścieżką, która zdefiniowała nasz zespół i zachęciła ludzi do słuchania naszej muzyki, a przy tym wciąż chcieliśmy komponować dla siebie” tłumaczy perkusista Polaris, Daniel Furnari i dodaje: „Wiedzieliśmy, że ważnym jest, by nasz drugi album był z drugiej strony pewnym zaskoczeniem dla naszych słuchaczy. Nikt nie chce w końcu słuchać tego samego w kółko”. Na nowym wydawnictwie kwintet ciągle operuje stylem dobrze znanym z debiutanckiego albumu, jednak na każdej płaszczyźnie można usłyszeć pierwiastek, który Australijczycy mogą nazwać swoim brzmieniem. Jak utwory z „The Death of Me” sprawdzą się na żywo? Przyjdź i przekonaj się już na początku maja w poznańskim Klubie Pod Minogą!

https://www.facebook.com/polarisaus/
https://www.instagram.com/polarisaus/?hl=pl

ALPHA WOLF (Sharptone Records/AUS) – metalcore

Dobrze znani na swoim ojczystym podwórku, teraz zaczynają rozpychać się na scenie międzynarodowej. Ich debiutacnki album „Mono” (Greyscale Records, 2017) znalazł się na 29. miejscu australijskiej listy przebojów. Alpha Wolf słynie z niesamowicie żywiołowych występów, o czym polska publika mogła przekonać się na wrocławskim koncercie w ramach ostatniej edycji trasy Impericon Never Say Die Tour.

https://www.facebook.com/alphawolfcvlt/
https://www.instagram.com/alphawolfcvlt/?hl=pl

CURRENTS (Sharptone Records/USA) – djent/metalcore

Zespół założony w 2011 roku, który do czasu wydania swojego debiutu („The Place I Feel Safer”, 2017) intensywnie poszukiwał swojego brzmienia. W 2018 roku grupa podzieliła się ze światem EPką „I Let the Devil In”, a obydwa wydawnictwa Currents promowało na koncertach u boku m.in. As I Lay Dying, August Burns Red czy Northlane. Pół roku po swojej ostatniej europejskiej trasie Currents powraca na Stary Kontynent i w końcu zawita do Polski!

https://www.facebook.com/CurrentsCT/

VARIALS (Fearless Records / USA) – metalcore

Po świetnie przyjętym debiucie, Varials powraca do Europy z nowym materiałem „In Darkness” (2019). Amerykanie opowiadają historie na swój własny sposób, a ich chwytliwe riffy powodują, że na koncercie nie sposób stać w miejscu. Tym razem zostali zaproszeni do tak zacnego grona, a już w maju pomogą Wam się rozgrzać jako opener w tym składzie.

https://www.facebook.com/VarialsPA/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK