Biletomat Hard Rock / Metal Blitz MMXX: Vader, Marduk | Letnia Scena Progresji

Hard Rock / Metal: Blitz MMXX: Vader, Marduk | Letnia Scena Progresji

Tickets for Hard Rock / Metal

Blitz MMXX: Vader, Marduk | Letnia Scena Progresji

date

Sun, 27 September 2020 time 18:30

venue

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

promotor

Progresja

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 27 sep 2020 15:30

99 PLN

Sold out 

📄Trasa Blitzkrieg MMXX w Progresji!

Vader, Marduk, Ragehammer


Massive Music i Progresja zapraszają na koncert w ramach trasy Blitzkrieg MMXX. W rolach głównych dwie machiny wojenne: Vader oraz Marduk. Pierwsze uderzenie przypadło polskiemu Ragehammer.

Koncert odbędzie się na nowej Letniej Scenie Progresji, która znajduje się w pobliżu klubu. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów oraz wytycznych sanitarnych zostaną podane wkrótce.

16:30 - bramka
18:00-18:40 - Ragehammer
19:00-20:00 - Marduk
20:30 - 21:45 - Vader

Vader (death metal, Polska)
Nie trzeba być wprawnym obserwatorem, żeby zauważyć drugą młodość pionierów polskiego death metalu. Wydana z początkiem maja płyta “Solitude in Madness” potwierdza, że załoga Petera jest w świetnej formie. To również album, na którym prócz klasycznego stylu i nawiązań do początku lat 90. usłyszymy sporo świeżych lub wręcz zaskakujących aranżacji. Album promuje utwór “Into Oblivion”, ale w niepamięć nikt nie ma zamiaru się udać.

Marduk (black metal, Szwecja)
Tytuł ostatniej płyty Marduk mówi wszystko. Morgan Håkansson świętuje trzy dekady na scenie i można je określić właśnie słowem “zwycięstwo”. Trudno wskazać w historii black metalu zespoły, które nie pogubiły się w swoim stylu lub nie stały się wręcz własną parodią, ale Szwedzi są prawdopodobnie najlepszym przykładem żelaznej konsekwencji, bezkompromisowości, a poza tym ich twórczość stanowi zwyczajnie synonim black metalu.

Ragehammer (black/thrash metal, Polska)
Krakowski Ragehammer szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. Jeśli debiut był plombą w ryj, to następca jest kopem po nerkach. Tu nie ma prawa coś nie działać. Chamski metalowy etos, kult Venom i pogarda, dla wszystkiego. Trendy i ulizane fryzurki? Nie, nie ten adres. Na plasterki!

Koncerty odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym!

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Letnia Scena Progresji!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK