Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Adana Twins | Wrocław

Clubbing: Adana Twins | Wrocław

Tickets for clubbing

Adana Twins | Wrocław

date

Fri, 24 April 2020 time 23:00

venue

Pralnia
Krakowska 100, 50-427 Wrocław

promotor

TBA MUSIC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Thu, 27 feb 2020 10:22

39 PLN

Sold out


ADANA TWINS + CLAPTONE

I PULA

available to
Thu, 27 feb 2020 10:22

149 PLN

Sold out
Standard

III PULA

Pool available after the pool is sold out:
II PULA

59 PLN

Buy ticket


Standard

IV PULA

Pool available since
Fri, 24 apr 2020 00:00

69 PLN

Buy ticket


Gallery (zoom)

 

📄Adana Twins we Wrocławiu! Start sprzedaży biletów 24.02 o godz.12:00!

Adana Twins

 

Adana Twins to stacjonujący w Hamburgu duet Benniego Busse i Frico Trassa. 
Panowie grają wspólnie już od niemal piętnastu lat, stale eksplorując bezbrzeżne rejony melodyjnego techno i deep house’u. Ich twórczość zyskała szersze uznanie, gdy dołączyli do legendarnej oficyny Watergate. W podobnym czasie stylem Niemców zachwycił się sam Solomun, który regularnie wykorzystywał w swoich setach kawałek „Uncompromising”, a także wydał go w swojej wytwórni Diynamic Music. W 2018 roku artyści powołali do życia label TAU, gdzie prezentują zarówno własny materiał, jak również EP-ki obiecujących debiutantów oraz nowości dobrze znanych DJ-ów pokroju Santiago Garcii, Daniel Bortza czy Isolée. Zespół kojarzony z intensywnymi, nieskrępowanymi gatunkowymi ograniczeniami setami, w ubiegłym roku wypuścił płytę "Offline". Po występie na Smolnej tandem producencki powraca do Polski by zagrać we wrocławskiej Pralni. To dobra okazja, żeby przypomnieć sobie, dlaczego Adana Twins – występujący na całym świecie, od Izraela, przez Stany Zjednoczone aż po Brazylię, należą do najważniejszych postaci europejskiej elektroniki.

Uwaga! W sprzedaży dostępne są również bilety łączone obowiązujące na 2 wydarzenie: Claptone | 13 marca 2020 | we Wrocławiu! Ilość biletów ograniczona! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.