Biletomat Clubbing Warszawa Apparat Live | Warszawa

Clubbing: Apparat Live | Warszawa

Tickets for clubbing

Apparat Live | Warszawa

date

Thu, 03 December 2020 time 20:00

venue

Klub Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

promotor

TBA MUSIC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Thu, 05 mar 2020 13:49

139 PLN

Sold outStandard

III PULA

Pool available after the pool is sold out:
II PULA

159 PLN

Buy ticket


Gallery (zoom)

 

📄Apparat Live w Warszawie! UWAGA - NOWA DATA!

Apparat

 

drzwi - 19:00
start - 20:00

Jedna z najważniejszych postaci współczesnej elektroniki powraca do Polski!
Sascha Ring, na scenie przedstawiający się jako Apparat, po 
znakomitych występach we Wrocławiu i Katowicach znów zagra nad Wisłą. Jego koncert odbędzie się 3 grudnia w warszawskim Palladium. Będzie to pierwszy od 5 lat występ Apparat Live w stolicy!

Niemal ćwierć wieku temu artysta rozpoczął swoją karierę od klasycznego, zorientowanego na klubowe parkiety techno. Współtworzył berlińską wytwórnię Shitkatapult i nagrał dwa świetnie przyjęte albumy z Ellen Allien, ale po latach stwierdził, że znacznie bliżej mu do tworzenia dźwięków niż beatów. Niemiec, którego szersza publiczność może kojarzyć także z kultowego tria Moderat, ma na swoim koncie sześć długogrających albumów. Ostatni z nich, zeszłoroczny „LP5", został nominowany do nagrody Grammy w kategorii "najlepsza płyta elektroniczna. To krążek, który potwierdza, jak dużą eklektyczną ewolucję przeszedł jego styl. Producent sprawnie meandruje między gatunkami, łącząc ze sobą balladowy, melancholijny pop, trip-hop, atmosferyczny ambient i IDM. W jego twórczości, która pojawiła się w takich serialach jak „Breaking Bad" czy Netflixowe „Dark" , słychać duży talent do snucia rozbudowanych, filmowych wręcz narracji i budowania niepowtarzalnego nastroju. Nieprzeciętna atmosfera to także charakterystyczny znak jego koncertów, podczas których nowoczesna elektronika zderza się z aranżacjami rozpisanymi na rozbudowane instrumentarium.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK