Biletomat Clubbing DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN

Clubbing: DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN

Tickets for clubbing

DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN

date

Sat, 19 September 2020 time 23:00

venue

Transformator
Tęczowa 57, 53-602 Wrocław

promotor

Transformator

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 08 mar 2020 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 16 mar 2020 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 18 sep 2020 14:56

35 PLN

Sold out 

📄DARK and HARDTECHNO session w Transformatorze! UWAGA - Wydarzenie przeniesione!

JANEIN, LUCINEE, VIXEN, DRADOR, FRANKIE, MACEWICZ, STAWIARZ, Spectribe

 

DARK and HARDTECHNO session 19th of September 2020 presents:

■ JANEIN (SEELEN / LIPSK)
Kariera JANEINa jako DJ'a i producenta muzycznego przypomina lot statku kosmicznego. Choć lot ten nie odbywa się bez przeszkód, pozostawił już trwały ślad na scenie techno grając w takich klubach, jak BASSIANI, Institut Fuer Zukunft, monachijskim Blitz, TRESOR, Säule w Berghain, czy Faust. Kieruje kolektywem SEELEN w którym wydaje swoje numery i organizuje eventy promujące nowe EPki. Jego bezkompromisowe techno zabarwione transem budzi skojarzenia z filmów science fiction lat 80. Jego selekcja wykazuje szczególną wrażliwość na kulturę Rave, przeplatając ze sobą nowoczesne szlagiery i stare, kultowe EBMy.

■ Lucinee (PAL, NAKT, VOXNOX / HAMBURG)
Mieszkająca na co dzień w Hamburgu producentka i rezydentka renomowanego klubu PAL. Reprezentuje niezwykły i bardzo charakterystyczny styl muzyczny, którym w ciągu ostatnich kilku lat wyrobiła sobie imię grając w najlepszych klubach techno w Hamburgu i Berlinie. Znana jest ze swoich potężnych, bezwzględnych, intensywnych i czarująco diabelskich zestawów dźwięków. Ostatnio w harmonogramie występów Lucinee pojawiły się takie kluby, jak Berghain / Säule, Griessmuehle, About Blank, Ohm (Berlin), IfZ, mjut (Lipsk) czy Golden Pudel (Hamburg). Jej sety DJ-skie są zawsze pełne mocnych uderzeń basów, z idealnie wyważonym tempem, acidowymi kawałkami i hipnotycznymi wzorami, oscylują między transem i deep techno i nigdy nie biorą jeńców. Jest współzałożycielką NACKT. Oprócz grania organizuje także imprezy łączące w sobie swobodę ekspresji seksualnej, język ciała, fetysz, a to wszystko na tle instalacji artystycznych i najświeższego techno. Jej drugim projektem jest Lucid - cykl imprez odbywający się w takich miejscach, jak Rote Flora i Golden Pudel Club, który skupia się na surowym i energicznym techno i ma na celu wspieranie lokalnej podziemnej społeczności. Lucinee coraz bardziej koncentruje się także na swoich produkcjach, wykorzystujących syntezatory analogowe i cyfrowe. Wydała obiecującą debiutancką EPkę Black Moon (12 ”) w Snork Enterprises w styczniu 2019 r. Następna była hamburska wytwórnia winylowa Ohne kommerziellen Wert i takie labele, jak Death Bell Records, Rebels Conspiracy i Black Mojito. Razem z Septem jest częscią znanego Wam wszystkim kolektywu VOXNOX.

■ Vixen (FAST FORWARD / KOPENHAGA)
Vixen, czyli Antonina Karakostova, jest urodzoną w Bułgarii DJ-ką na co dzień mieszkającą w Kopenhadze. Producent i członkini znanego na całym świecie kolektywu DIY „Fast Forward”. Od 2017 r. jej kariera nabiera rozpędu zarówno na duńskiej scenie, jak i na arenie międzynarodowej, dostarczając bezkompromisowe, szybkie techno podane w formule vinyl only. W jej setach usłyszeć można klasyki industrial techno, trance i acidu. Równolegle rozwija także swoją karierę jako producent. W tej chwili czeka na premierę swoich EP na Space Trax (DE) i Sacred Interface (DK).

■ LOCAL SUPPORT (alfabetycznie):

DRADOR // BRESLAU TECHNO
FRANKIE // TAMA
MACEWICZ // SLAP
STAWIARZ // TRANSFORMATOR
Spectribe // SLAP

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na wydarzenia w klubie Transformator Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK