Biletomat Clubbing Katowice Denis Horvat & Glasse

Clubbing: Denis Horvat & Glasse

Tickets for clubbing

Denis Horvat & Glasse

date

Sat, 21 October 2017 time 21:00

venue

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

promotor

More Music Agency

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Fri, 20 oct 2017 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Sat, 21 oct 2017 18:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Denis Horvat i Glasse w Hipnozie!

Denis Horvat
Glasse

start: 21.00

Denis Horvat w Hipnozie!

Reprezentant takich kultowych wytwórni, jak Innervisions, Get Physical i Audiomatique po raz pierwszy w Polsce! Głębokie, melodyjne techno zahipnotyzuje Katowice już 21 października!

Denis Horvat to młody i utalentowany DJ i producent z Danii. Jak wskazuje nazwisko, jego korzeni należy jednak szukać w cieplejszych rejonach na południu Europy. Zestawienie nordyckiego podejścia i chorwackich genów zaowocowało zaskakującą mieszanką muzyczną. Jego znak rozpoznawczy to motoryczne bity wzbogacone o koronkowo tkane struktury brzmieniowe i uzależniające melodie. Denis aktualnie rezyduje w Kopenhadze, gdzie zaczynał karierę didżejską, ale jego największą inspiracją pozostają dźwięki z Berlina.

Lata spędzone na szlifowaniu umiejętności producenckich przyniosły owoce w postaci serii dobrze przyjętych wydawnictw i zaproszeń na wielkie festiwale. Jego nagrania systematycznie goszczą w setach najlepszych djów na świecie, a sam Denis grywa w towarzystwie takich tytanów, jak Âme, Dixon, czy Maceo Plex. W 2016 jego utwór "Momak" trafił na składankę "Secret Weapons 8" wydaną przez kultowe dla fanów techno Innervisions. Denis występował m.in. podczas festiwali ADE i Off Sonar, a także na tegorocznym Melcie, gdzie zachwycił nas selekcją i wyczuciem publiczności.

Postanowiliśmy zaprezentować go katowickiej publiczności. Mamy nadzieję, że jego granie spodoba się Wam równie mocno, co nam! Lokalne wsparcie zapewni doskonale znany Glasse. Do zobaczenia!

Sobota 21.10 Jazz Club Hipnoza
DENIS HORVAT
https://www.facebook.com/denishorvatofficial/
https://soundcloud.com/denis-horvat
https://www.residentadvisor.net/dj/denishorvat

GLASSE
https://soundcloud.com/glassepl

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK