Biletomat Clubbing Sopot Hospitality - Sopot

Clubbing: Hospitality - Sopot

Tickets for clubbing

Hospitality - Sopot

date

Fri, 07 February 2020 time 23:00

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

Illegalbreaks

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Tue, 07 jan 2020 13:12

65 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Fri, 07 feb 2020 16:00

75 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄HOSPITALITY w Sfinksie!

METRIK, GRAFIX, ETHERWOOD

 

Hospital Records oraz illegalbreaks zapraszają na kolejną odsłonę HOSPITALITY w Polsce! Tym razem terapia w kurorcie nadmorskim Sopot.

Main room:
METRIK
GRAFIX
ETHERWOOD
hosted by Ruthless MC

Support & Fontanna – info wkrótce!


*** Metrik ***
Londyński producent Tom Mundell trafił pod skrzydła Hospital Records w 2012 roku i od tego czasu niezmiennie udowadnia, że zasługuje na miejsce w legendarnej wytwórni. Wcześniej wydawał także w Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio.Zakochany w muzyce fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, muzyki filmowej i oczywiście tanecznej. Od lat doceniany przez Radio One na czele z Annie Mac i Zane Lowe. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh, Gorgon City czy Swedish House Mafia.
www.metrikmusic.com

*** GRAFIX ***
Znany z formacji Fred V & Grafix, która dołączyła do rodziny Hospital w 2011 roku. Josh Jackson aka Grafix od ponad dekady należy do liderów gatunku, mając na koncie trzy wspólne albumy duetu. Po latach sukcesów obrał nowy kierunek jako artysta solowy, którego znakiem rozpoznawczym są dopracowane w każdym szczególe produkcje i mocniejsze, mroczniejsze dźwięki.
https://www.facebook.com/grafixmusicuk/

*** Etherwood ***
Obecnie jeden z wiodących artystów na liście Hospital Rec. Inspiracje do zanurzenia się w świecie d’n’b znalazł w numerach Aphrodite, Photek, Logistics, Roni Size i DJ Hype. Pierwszym solowym albumem wywalczył sobie bezpieczne miejsce na scenie światowej i uznanie wśród czołówki producentów gatunku. Kolejne krążki trafiły na czołówki list popularności (pierwsze miejsce „Blue Leaves” na iTunes – muzyka elektroniczna) i ukazały majstersztyk Etherwood’a jako producenta (szczególnie stworzone w izolacji w Finlandii „In Stillness”).
https://www.facebook.com/etherwood


więcej informacji:
www.illegalbreaks.com
www.hospitalitydnb.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK