Biletomat Clubbing PARK HYE JIN / 20.12 / PROJEKT LAB

Clubbing: PARK HYE JIN / 20.12 / PROJEKT LAB

Tickets for clubbing

PARK HYE JIN / 20.12 / PROJEKT LAB

date

Fri, 20 December 2019 time 23:00

venue

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

promotor

LEM TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Tue, 29 oct 2019 23:05

15 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Tue, 17 dec 2019 18:40

25 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Fri, 20 dec 2019 20:00

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Park Hye Jin w Projekt Lab

Park Hye Jin

 

Park Hye Jin podchodzi do tworzenia muzyki elektronicznej niemal od każdej strony. Pisze teksty, produkuje, śpiewa, rapuje, gra sety didżejskie. W każdym z tych elementów stara się przemycić autorskie spojrzenie na muzykę, w której łączy mnóstwo inspiracji. Lo-fi house, dark wave, cloud rap czy dream pop - to wszystko daje mieszankę równie eklektyczną, co wciągającą. Outsiderską i światową zarazem. Koreanka znalazła swój sposób na to, by nie powielać tego, co dla k-house’u zrobiły już Peggy Gou czy Yaeji. Choć jej twórczość śmiało aspiruje do poziomu wspomnianych artystek, Park Hye Jin nie ma zamiaru być „kolejną twarzą” jednego nurtu. On sama chce tworzyć swój nurt.

Kooperacje z Baltrą, dzielenie konsoli na imprezach z Black Coffee, Project Pablo czy DJem Boringiem, sety zarówno na Ibizie, jak i w Berghain, a do tego świetnie przyjęty występ na tegorocznym Audioriver Festival. Park Hye Jin siłą rzeczy musiała zawitać ponownie do Polski, a my cieszymy się, iż dzieje się to za sprawą eventu w poznańskim Projekt LAB, organizowanego pod szyldem naszej audycji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK