Biletomat Clubbing Poznań Pierwszy Poznański Salon Ambientu

Clubbing: Pierwszy Poznański Salon Ambientu

Tickets for clubbing

Pierwszy Poznański Salon Ambientu

date

Sun, 18 February 2018 time 19:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne

Tickets


Standard

I PULA

available to
Sun, 18 feb 2018 16:00

20 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Pierwszy Poznański Salon Ambientu w klubie TAMA!

Acronym live
Dtekk
Sin

Up To Date Festival oraz Tama zapraszają na pierwszy Salon Ambientu w Poznaniu!

Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się 10 edycji w Białymstoku, 8 w Warszawie, 3 w Katowicach, 2 w Lublinie, dwie krakowskie oraz dwie w Bydgoszczy. Na horyzoncie są kolejne w innych miastach. Organizując Salony Ambientu skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise. Kumulacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach Up To Date Festival we wrześniu.

Pierwszy Poznański Salon Ambientu odbędzie się w przestrzennych, dodatkowo wyposażonych w dywany i inne udogodnienia wnętrzach Tamy. Spotkajmy się w poszanowaniu dla muzyki i najlepszego sposobu na jej odbiór – ciszy. Wystąpią:

Acronym live
Dtekk
Sin

Od debiutu Acronyma w 2012 roku minęło już sporo czasu i przeżyto wiele zachwytów, lecz jego fani słusznie przeczuwają, że najlepsze jeszcze przed nami. Szwedzki młodzieniec zdążył już wypracować nie tylko charakterystyczne brzmienie, ale i światową renomę. Wytwórnie takie jak Northern Electronics, Semantica, Field czy Tresor wzięły go pod swoje skrzydła, a przecież to absolutna ekstraklasa nietuzinkowych techno-brzmień. Wydany ostatnio ambientalny album "Malm" podkreślił klasę artysty i zainspirował nas do jak najszybszego spotkania na żywo z tą muzyką.

Z uwagi na komfort uczestników liczba biletów będzie limitowana.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.