Biletomat Bilety Kolekcjonerskie PLURED: Headless Horseman live | Tama

Clubbing: PLURED: Headless Horseman live | Tama

Tickets for clubbing

PLURED: Headless Horseman live | Tama

date

Sat, 29 February 2020 time 23:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Plured

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Fan

available to
Mon, 24 feb 2020 10:34

20 PLN

Sold out


Plured In Love

Fan

available to
Mon, 24 feb 2020 10:34

38 PLN

Sold out


Standard

Early Bird

available to
Fri, 28 feb 2020 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

Regular

available to
Sat, 29 feb 2020 20:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Headless Horseman w Tamie!

Headless Horseman


Już 6 czerwca w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi ojciec i ikona muzyki techno - Jeff Mills. Zanim to jednak nastąpi zapraszamy na rozgrzewkę do poznańskiej Tamy z udziałem jednej z najbardziej enigmatycznych i charakterystycznych postaci na międzynarodowej scenie - Headless Horseman LIVE!

Headless Horseman to bezapelacyjnie jedna z najciekawszych postaci na światowej scenie techno. Pochodzący z USA artysta, na stałe osiadły w Berlinie, charakteryzuje się off beatowym, industrialnym, głębokim brzmieniem nieskrępowanym ramami gatunku. Jego muzyka ukazuje się głównie w ramach labelu self-titled, a także nakładem takich wydawnictw jak 47.

Line up:

Headless Horseman LIVE
FB: https://www.facebook.com/HeadlessHorseman1/
SC: https://soundcloud.com/headlesshorseman-1
◉ TBA
◉ TBA
lights&visuals: luminarion

Bilety promocyjne "Plured in Love" są dostępne w dniu 14.02.2020 pomiędzy godziną 10:00-22:00 i pozwalają na wejście dwóch osób.


Po blisko siedmiu latach wspólnych imprez, dziesiątkach klubowych wydarzeń, setkach zaproszonych artystów z Polski i całego świata, idziemy o krok dalej i przedstawiamy Wam nowy projekt z ramienia Playground - PLURED.

PLURED to seria wydarzeń, label i społeczność. Naszą ideą jest niesienie radości i niczym nieskrępowanej zabawy, wydawanie muzyki na najlepszym poziomie i promowanie polskich oraz światowych artystów na dużych halowych eventach okraszonych efektowną scenografią wizualną i świetlną.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na wydarzenia PLURED!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.