Biletomat Clubbing Rave Na Pustyni 2022

Clubbing: Rave Na Pustyni 2022

Tickets for clubbing

Rave Na Pustyni 2022

date

Sat, 06 August 2022 time 18:00

venue

Róża Wiatrów
Pustynia Błędowska, 32-310 Klucze

promotor

Rave Na Pustyni

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Early Birds

I pula

available to
Sat, 30 apr 2022 23:59

80 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Wed, 15 jun 2022 23:59

100 PLN

Sold out


Last Call

III pula

available to
Thu, 04 aug 2022 23:59

140 PLN

Sold out


 

📄Kup bilet na Rave Na Pustyni 2022!

Tham, I Am Bam, Naked Relaxing, Bexa, Seraph, Unmord, KRZ, Lorenzo Raganzini, Carla Roca,, Thomas Cortes, TwoSelves aka Metrolog, Arthur Crag A.C., RDK, Duo K, WRK


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Czwarta już edycja Rave na Pustyni to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. To nowe otwarcie. Zupełnie nowa lokalizacja, która zapewni bezpośredni kontakt z unikatowym otoczeniem Pustyni Błędowskiej. Klimat, jakiego nie doświadczycie nigdzie w tej części Europy, jest na wyciągnięcie ręki! Dwie sceny od początku do końca przepełnione bezkompromisowymi mocnymi setami. Nie będzie taryfy ulgowej, nie usiądziecie tej nocy!

Pierwsze ogłoszenie artystów za nami. Zaprosiliśmy kilku z zagranicy i jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam nasz wybór!

Dorastający na parkietach Berlina – Tham w swojej muzycznej wizji pełnej mocnych bębnów, złożonych rytmów i agresywnych linii syntezatorów nadaje dźwiękom hipnotyczny efekt. Wprawia w ruch każdego, a jego sety pozostają w pamięci na długo po ich zakończeniu.

Kolejnym zaproszonym przedstawicielem zagranicznej sceny jest DJ i bardzo zdolny producent o Włoskich korzeniach - I AM BAM. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Jego produkcje i remiksy, które można usłyszeć w wielu zakątkach świata grane na wielkich wydarzeniach, zostały wydane przez kilka topowych wytwórni. Inspiracje znajduje w różnych stylach, a doświadczenie zdobywał na wielu kontynentach. Swoją muzyką sprawia, że ciężko jest opuścić dancefloor.

Naked relaxing kompletnie nieszablonowy przedstawiciel rodzimej sceny serwujący energię w czystej postaci. Tworzy zaskakujące i zróżnicowane sety pełne przenikających się styli. Granice dla niego nie istnieją, szerokie inspiracje i warsztatowa wszechstronność nie pozwala jednoznacznie go sklasyfikować.

Szturmem zdobyła polskie parkiety i nie zamierza zwalniać – BEXA. Swoją energię zmienia w muzykę porywając tłumy do tańca. W swoich setach czerpie z gatunku cyberpunk, łącząc apokaliptyczne industrialne brzmienie z futurystycznym dźwiękiem syntezatorów.

Swój talent zaprezentuje również Seraph serwując mieszankę z pogranicza acidu, hardtechno oraz breakbit’ów. Jego wszechstronne elektroniczne zainteresowania zapewniają zawsze doskonale skrojony set, który ewoluuje od techno w 135 bpm do mocnych szybkich brzmień.

UNMORD to weteran Śląskiej sceny techno. Jest bezkompromisową siłą natury, która w mgnieniu oka zmienia dźwięki i tempo - zapewniając wir o śmiałej intensywności, w który wpada się z niezaprzeczalną przyjemnością.

Pierwsze ogłoszenie zamyka KRZ, przedstawiciel Krakowskiej sceny. Jego bezbłędne sety utrzymane są w klimatach UK Hard Techno, Acid Techno, Acid Core i łączy w jeden wspólny mianownik - dźwięki przesterowanych 303.

….A to dopiero początek!

Bilety na parking - https://www.biletomat.pl/inne/rave-na-pustyni-2022-parking-klucze-11618/

Wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie