Biletomat Clubbing Transmission Poland

Clubbing: Transmission Poland

Tickets for clubbing

Transmission Poland

date

Sat, 29 October 2022 time 19:00

venue

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

promotor

Euforia Festivals

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

1st Pool

Pool available after the pool is sold out:
Tue, 16 aug 2022 21:59

208 PLN

Sold out


Standard

2nd Pool

Pool available after the pool is sold out:
Wed, 17 aug 2022 20:00

228 PLN

Sold outStandard

4th Pool

Pool available after the pool is sold out:
Sat, 29 oct 2022 19:00

278 PLN

Buy ticket


 

📄Kup bilety na Transmission Poland 29 października w Gdańsku!

Darren Porter, KEY4050, Daxson


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W sobotę 29 października Transmission Festiwal zadebiutuje w Polsce w pięknej Ergo Arena w Gdańsku i będzie to jedyna europejska edycja w tym roku.
W klimatycznym Gdańsku zaprezentowane zostanie spektakularne show audio-wizualne, dzięki czemu zapamiętacie tę noc na bardzo długo.

Line-up:

Darren Porter - swoją przygodę z muzyką rozpoczął od eksperymentów z keyboardem i pianinem. Bez ani jednej lekcji muzyki był w stanie sam komponować krótkie utwory, które niedługo później zaczęły pojawiać się w filmach krótkometrażowych. Jego kariera nabrała rozpędu, dzięki wygranej w jednym z konkursów. To właśnie tam zaprezentował swój utwór "Termination", po czym podpisał kontrakt z Oceanstate Recordings. W ciągu ostatnich kilku lat wyrobił swoją solidną markę, która jest znana z ciężkich, euforycznych i napędzających remiksów, które dostarczają słuchaczom mnóstwo energii Występował już na festiwalach w Czechach, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Szwajcarii.

KEY4050! - irlandzki duet, który tworzą John O'Callaghan Official oraz Bryan Kearney - dwóch znanych i szanowanych producentów. Są właścicielami własnych wytwórni: Subculture oraz Kearnage Ich wspólny projekt powstał w 2015 roku, jednak oboje znają się znacznie dłużej. Wiele lat wcześniej grali w klubach w Dublinie, a w 2005 roku wydali utwory "Restricted Motion" i "Exactly". Oprócz Transmission, grali na takich festiwalach jak Tomorrowland czy A State Of Trance.

Daxson - pochodzi z północno-wschodniej Wielkiej Brytanii i na swoim koncie ma bycie rezydentem jednego z najważniejszych wieczorów trance w Wielkiej Brytanii - Rong. Markus Schulz nazwał go jednym z największych talentów, które stoją na czele nowej generacji wyjątkowych talentów trance. Nigdy nie ogląda się za siebie i wypuszcza coraz lepsze kawałki, które sprawiają, że nie sposób przestać tańczyć W 2022 regularnie występował w Stanach Zjednoczonych, w tym w Orlando, Nowym Jorku, Los Angeles i Seattle.

Roger Shah - niemiecki DJ i producent muzyczny, który swoją karierę rozpoczął w 1996 roku. Już po roku swojej działalności w branży muzycznej zaczął zdobywać pierwsze miejsca na światowych listach przebojów I zwrócił na siebie uwagę wszystkich uznanych DJ-ów w Europie. Jego produkcje wspierali Paul van Dyk , Armin van Buuren, Above & Beyond czy Tiësto. Roger jest 5-krotnie nagradzanym artystą w DJ MAG TOP 100! Jego muzyka charakteryzuje się szeroką gamą dźwięków i różnorodnością - od elektroniki, trance, house aż po techno, chillout czy muzykę orkiestrową!

TBACo zawiera pakiet VIP:

  • Osobne wejście na teren imprezy
  • Prywatna darmowa szatnia
  • Prywatna toaleta
  • Dostęp do strefy z najlepszym widokiem na festiwal
  • Dostęp do strefy z alkoholami


Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!