Biletomat Clubbing Sopot ZAMILSKA

Clubbing: ZAMILSKA

Tickets for clubbing

ZAMILSKA

date

Sat, 07 May 2016 time 19:30

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

Kulturalna Zieliński sp.j

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Fri, 11 mar 2016 10:26

20 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Sat, 07 may 2016 16:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Zamilska na żywo w Sfinks700

ZAMILSKA

Muzyka ZAMILSKIEJ rozpoznawalna jest poprzez ciężkie, rytmiczne, wypełnione basem brzmienia. Pierwsze skojarzenie: techno. Jednak jej muzyka wybiega poza definicje tego gatunku i niełatwo jązaszufladkować. Oscyluje pomiędzy elektroniką, world music a noisem. Na scenie ZAMILSKA emanuje energią, a każdy koncert to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzająca publiczność w taneczny trans. Nowe wydawnictwo, Undone, czerpie inspiracje z różnorodnych źródeł: od surowych brzmień z rodzimegoŚląska precyzyjnie przeplecionych plemiennymi śpiewami oraz orientalnymi dźwiękami poprzez mechaniczne odgłosy aż po industrialny brud.

Debiutancki album Untune z 2014 umożliwiłZamilskiej zainstnienie na rynku muzycznym nie tylko w Polsce, ale też za granicą, a także występy w całej Europie.

ZAMILSKA zadebiutowała utworami Quarrel i Duel 35 (który rozbrzmiał nawet podczas pokazu domu mody Dior w Tokyo). Miała również okazję pracować nad projektami muzycznymi (remixy) oraz modowymi. Stworzyła oprawęmuzyczną do pokazu mody „Hold the Rivers” projektanta Michała Szulca. Na swoim koncie producentka ma kolaboracje z Marią Peszek, dla której wykonała remix utworu „Sorry Polsko” oraz jego wspólne wykonanie podczas cyklu Męskie Granie. Na zaproszenie radiowej Czwórki narodziła się kolaboracja z polskim raperem Quebonafide. Artyści wspólnie nagrali utwór pod tytułem „Święty Spokój” w ramach cyklu Żywy Gig.

www.zamilskaofficial.bandcamp.com

https://www.facebook.com/zamilska

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.