Biletomat Pop / Rock Happysad | Łódź

Pop / Rock: Happysad | Łódź

Tickets for Pop / Rock

Happysad | Łódź

date

Thu, 16 December 2021 time 19:00

venue

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

Film Hotel

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Wed, 15 dec 2021 23:59

79 PLN

Sold out

Standard

I Pula

available to
Wed, 15 dec 2021 23:59

75 PLN

Sold out


Standard

W dniu wydarzenia

available to
Thu, 16 dec 2021 19:00

89 PLN

Sold out

Standard

W dniu wydarzenia

available to
Thu, 16 dec 2021 19:00

85 PLN

Sold out 

📄Happysad z jubileuszowym koncertem w Łodzi! UWAGA - wydarzenie przeniesione!

Happysad


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?

„Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncerty Happysad

Bilety Kolekcjonerskie