Biletomat Pop / Rock Warszawa LIFE

Pop / Rock: LIFE

Tickets for Pop / Rock

LIFE

date

Sun, 06 October 2019 time 19:00

venue

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

promotor

Live Nation Sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Cena specjalna - miejsce stojące

I PULA

available to
Sun, 06 oct 2019 12:32

10 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄LIFE w Hybrydach!

LIFE


Post-punkowa absurdalna polemika zespołu LIFE pochodzącego z Hull w Wielkiej Brytanii, wywarła znaczący wpływ na ich debiutancki album.
Płyta „Popular music” z 2017 roku obroniła się w programie BBC 6Music Steve'a Lamacqa oraz zdobyła uznanie fanów post-punkowego zespołu Idles. Niespodziewanie „Popular Music” znalazła się na liście BBC Radio 1 Albums Of The Year, gdzie chropowatość oraz wystrzałowa gra słów LIFE znalazły się nieoczekiwanie – ale w pełni zasłużenie - w gronie takich artystów jak Jay-Z, Skepta, The xx czy Wolf Alice. Dwa lata później ich niecierpliwie wyczekiwany drugi album „A Picture Of Good Health” wzniósł się na podium pod względem muzycznym i tekstowym.

„Popular Music”, nad którym prace były rozciągnięte w czasie, był muzycznym kolażem dokumentującym ich początki oraz rozwój. Dla porównania „A Picture Of Good Health” jest efektem intensywnego czterotygodniowego okresu nagrań w Tottenham, w północnym Londynie. Producenci Luke Smith (Foals) i Claudius Mittendorfer (Parquet Courts) oraz nowy basista Lydia, pomogli stworzyć bardziej solidną i bogatszą melodię, jednocześnie nie tracąc charakterystycznego dla zespołu ognia i uderzenia. W warstwie lirycznej poprzedni album odnosił się do współczesnego świata, w szczególności do polityki i problemów społecznych. Tym razem tematy tekstów są bardziej osobiste, ponieważ bracia i autorzy tekstów Mez (wokal) i Mick (Gitara) zmierzyli się z własnymi emocjami, doświadczeniami i motywacjami.

Life jest pierwszym czteroosobowym zespołem gitarowym z Hull, który od czasów świetności kapeli The Housemartins z lat 80-tych, zyskuje popularność.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK