Biletomat Pop / Rock Meek, Oh Why? | FoodHall

Pop / Rock: Meek, Oh Why? | FoodHall

Tickets for Pop / Rock

Meek, Oh Why? | FoodHall

date

Thu, 29 October 2020 time 20:00

venue

FoodHall
ul. Dworcowa 1, 60-101 Poznań

promotor

Artwerk

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard I Pula

available to
Mon, 26 oct 2020 17:23

50 PLN

Sold out


Standard

Standard II Pula

available to
Mon, 26 oct 2020 17:23

60 PLN

Sold out 

📄UWAGA - wydarzenie przeniesione!

Meek, Oh Why?


FoodHall zaprasza 29 października na koncert formacji Meek, Oh Why?

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

Meek, Oh Why? wystąpi w ramach trasy promującej jego trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album “Zachód”. Futurystyczne, synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką i wyjątkową lekkością wokalną Mikołaja składa się na hipnotyczną całość, która odkrywa nowe oblicze muzyki balansującej między hip-hopem a popem alternatywnym.

Album ukazał się w listopadzie 2019 roku nakładem Asfalt Records i promuje go teledysk do tytułowego singla w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i ze zdjęciami Adama Romanowskiego. W utworze usłyszymy gościnnie Sarsę oraz trio Hyper Son.

Meek, Oh Why? (Mikołaj Kubicki) to polski raper i trębacz, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Członek zespołu Kapelanka. Współpracował z takimi wykonawcami jak Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski, a także zespołami Voo Voo, Dagadana czy Pawbeats. W 2015 roku zadebiutował solowym minialbumem “Księżniczka i buc” (Asfalt Records). W 2016 roku ukazał się jego pierwszy album długogrający “Miło było poznać”.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK