Biletomat Pop / Rock Rosalie. x Coals / KATOWICE - koncert odwołany

Pop / Rock: Rosalie. x Coals / KATOWICE - koncert odwołany

Tickets for Pop / Rock

Rosalie. x Coals / KATOWICE - koncert odwołany

date

Sat, 25 April 2020 time 20:00

venue

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

promotor

TBA MUSIC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 06 mar 2020 10:02

40 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 24 apr 2020 14:31

45 PLN

Sold out 

📄Rosalie. x Coals w Katowicach - koncert odwołany!

Rosalie., Coals

 

drzwi - 19:00
start - 20:00

Jednego wieczoru w katowickiej Hipnozie swoje nowe wydawnictwa promować będą Rosalie. i Coals!
Premierowo na Śląsku usłyszycie materiał z albumów "IDeal" i "docusoap".

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma dwa wydawnictwa - Enuff EP i album Flashback (Alkopoligamia.com), a także wspólne nagrania m.in. z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy duetem Catz 'N Dogz. W 2018 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W 2020 nakładem DEF JAM Recordings Poland ukaże się jej kolejny album i to w większości nowe nagrania usłyszmy podczas wiosennej trasy koncertowej.

Coals to jeden z najczęściej występujących za granicą polskich duetów muzycznych. Nazwa formacji ściśle nawiązuje do znanego z kopalni węgla Śląska. Prestiżowy brytyjski magazyn The Quietus określił ich muzykę jako "marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku”. Grupa ma na koncie nie tylko świetnie przyjęty, debiutancki krążek Tamagotchi, ale też koncerty na takich festiwalach jak Reeperbahn, Primavera Sound czy Eurosonic oraz sesję dla kultowego radia KEXP podczas Iceland Airwaves. Wiosną 2019 Coals wypuścili EP-kę Klan, przy której współpracowali m.in z Piernikowskim i Schafterem. Materiał potwierdza, że Coals to mistrzowie żonglerki konwencjami, w której hip-hop łączy się z abstrakcyjnymi beatami i estetyką lat ’00. Kontynuacji tego eklektycznego albumu możemy spodziewać się na początku 2020 roku. Ich nowy album ukaże się nakładem wytwórni [PIAS] Poland and Eastern Europe!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Rosalie. Bilety na koncerty COALS Wydarzenia Odwołane

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK