Biletomat Pop / Rock Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel z zespołem CREE | Toruń

Pop / Rock: Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel z zespołem CREE | Toruń

Tickets for Pop / Rock

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel z zespołem CREE | Toruń

date

Thu, 10 November 2022 time 20:00

venue

Lizard King Toruń
Kopernika 3, 87-100 Toruń

promotor

Agencja Artystyczno - Reklamowa

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.Standard

W dniu koncertu

Pool available after the pool is sold out:
Thu, 10 nov 2022 19:00

109 PLN

Buy ticket 

📄Kup bilety na koncert Sebastian Riedel z zespołem CREE 10 listopada w Toruniu!

Sebastian Riedel z zespołem CREE


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

 Zapraszamy na wyjątkowy koncert "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" w wykonaniu syna Artysty - Sebastiana Riedla z zespołem CREE. "Czerwony jak cegła", "List do M.", "Sen o Victorii" i wiele, wiele innych przebojów usłyszymy już 10 listopada (czwartek) 2022 roku w klubie Lizard King Toruń.

"Czerwony jak cegła", "List do M.", "Sen o Victorii" i inne hity wykonane na żywo przez Sebastiana Riedla i zespół Cree pozwolą odbyć sentymentalną podróż do pierwszych lat działalności grupy Dżem.

W 25. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla jego syn Sebastian wspólnie z zespołem Cree ruszył w trasę upamiętniającą legendarnego artystę. Seria koncertów przypominających najpiękniejsze utwory Ryszarda Riedla i Dżemu to wyjątkowe przeżycie.

Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Muzycy nie ukrywają, że Rysiek Riedel wywarł na nich silny wpływ. Wokalista Dżemu, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian, wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree. Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: "Żeby żyć, trzeba grać. Żeby grać, trzeba żyć".

Zespół wystąpi w składzie:

Sebastian Riedel - gitara, śpiew, harmonijka
Bartłomiej Miarka - gitara
Lucjan Gryszka - gitara basowa
Kuba Majerczyk - perkusja
Adam Lomania - instr. klawiszowe

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!