Biletomat Pop / Rock Warszawa TR/ST

Pop / Rock: TR/ST

Tickets for Pop / Rock

TR/ST

date

Thu, 04 June 2020 time 20:00

venue

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

promotor

Fource

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Fri, 29 may 2020 10:04

69 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄TR/ST powraca do Polski! Wydarzenie przeniesione - nowa data wkrótce!

TR/ST

 

drzwi - 19:00

Po długiej nieobecności TR/ST powróci do Polski by zagrać koncert w ramach promocji najnowszego, dwuczęściowego albumu The Destroyer.
TR/ST to muzyczny projekt Roberta Alfonsa, który powstał we współpracy z Mayą Postepski z zespołu Austra. TR/ST ma na koncie trzy płyty studyjne, na których znalazły się takie hity jak „Sulk”, „Capitol” i ostatni „Iris”.

O pierwszych wydawnictwach Alfonsa, The New Yorker napisał: "Piosenki są napędzane przez krystaliczne maszyny perkusyjne i mrożące krew w żyłach syntezatory, a zwieńczone mocnym wokalem Alfonsa, który przeskakuje pomiędzy kobiecym falsetem i kruchym, czarownym monotonem". Choć ten talent do zaskakiwania jest obecny w The Destroyer, album "jest znacznie bardziej burzliwy emocjonalnie niż wcześniejsze wydawnictwa" - mówi Alfons. "Jest też o wiele mroczniejszy i bardziej szczery."

Pierwsza część The Destroyer, składająca się z ośmiu utworów, podkreśla wpływy industrialu i dream popu na utworach takich jak "Colossal" i "Gone". Druga część ukazuje bardziej łagodną, intymną stronę artysty. Jednak charakterystyczne brzmienie TR/ST, chwalone przez Pitchfork, FADER i NME, jest obecne przez cały czas.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia w Klubie Niebo Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK