Biletomat Pop / Rock Waglewski Fisz Emade – promocja nowej płyty | Poznań | Plener Promienista

Pop / Rock: Waglewski Fisz Emade – promocja nowej płyty | Poznań | Plener Promienista

Tickets for Pop / Rock

Waglewski Fisz Emade – promocja nowej płyty | Poznań | Plener Promienista

date

Sat, 28 August 2021 time 19:00

venue

Plener Promienista
ul. Promienista 27a, 60-288 Poznań

promotor

Artwerk

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 22 sep 2020 15:03

80 PLN

Sold out


VIP (miejsce przy stoliku)

VIP (miejsce przy stoliku)

available to
Tue, 22 sep 2020 15:03

140 PLN

Sold out 

📄Premiera najnowszej płyty w Poznaniu! UWAGA - zmiana miejsca i nowa data - sierpień 2021!

Waglewski Fisz Emade


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

bramka 18:00
start 19:00

Zapraszamy 28 sierpnia na koncert Waglewski Fisz Emade promujący najnowszy album artystów. Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.

Po siedmiu latach od złotej płyty „Matka Syn Bóg”, Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt”. Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało – zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.

Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na „Duchach ludzi i zwierząt” brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: „Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna…” Za kompozycje i słowa odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela). Płyta ukazała się 9 października 2020 nakładem Mystic Production, za realizację płyty odpowiada ART2 Music.

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Przeniesione Plener Promienista w Poznaniu!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK