Biletomat Recreation Poznań Jubileuszowa Noc Saunowa

Recreation: Jubileuszowa Noc Saunowa

Tickets for

Jubileuszowa Noc Saunowa

date

Fri, 14 July 2017 time 17:30

venue

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

promotor

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Fri, 14 jul 2017 17:30

99 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Jubileuszowa Noc Saunowa!

Wieczory saunowe w Termach Maltańskich mają już swoją bogatą historię i przyciągają wielbicieli saunowania, którzy jednocześnie cenią sobie dobrą zabawę. Te niespotykane imprezy na stałe zagościły w repertuarze Świata Saun. 14 lipca odbędzie się jubileuszowe, 30 wydarzenie – NOC SAUNOWA.

20:00 CASH ONLY (Maciej Zaczyk)
20:45 GRAN DERBI (Tomasz Dziurzyński i Marcin Ciesielski)
21:30 SADHU (Łukasz Dłużniewski)
22:15 REMIZA (Damian Rurarz)
23:00 VINCE & JULES (Tomasz Dziurzyński i Maciej Zaczyk)
00:30 POWRÓT KRÓLA LeBrona (Damian Rurarz)
01:15 PORANEK KOJOTÓW (Ekipa z Term Maltańskich)

Podczas Nocy Saunowej strefa Saun będzie otwarta dłużej, a w ciągu dnia odbędzie się aż 18 seansów parowych. Z bogatej oferty Świata Saun będzie można korzystać aż 11 godzin – od 15:00 do 2:00. W programie, poza standardowymi seansami parowymi odbywającymi się co godzinę w Saunie Event przeprowadzonych zostanie aż 8 pokazów charakterystycznych dla wieczorów saunowych. W Saunie Panorama, w rytm doskonałej muzyki, w niebanalnych choreografiach, oraz z interesującym programem pojawią się saunamistrzowie Term Maltańskich i nasi znakomici goście. To wyjątkowa okazja, żeby podczas jednego wieczoru zobaczyć Mistrzów Polski i Świata. Podczas jubileuszowej Nocy Saunowej w Poznaniu pojawią się Damian Rurarz, Maciej Zaczyk, Tomasz Dziurzyński i Łukasz Dłużniewski. Ci znakomici saunamistrzowie znani są w środowisku jako Drużyna Kojotów, stąd nazwa wieczoru saunowego.
Pokazy będą odbywać się od 20:00 do 1:15 co 45 minut w Saunie Panorama. Będzie to doskonała okazja pobawić się i zrelaksować, podziwiając najlepszych saunamistrzów, których umiejętności stoją na najwyższym poziomie.
Podczas Nocy Saunowej będzie obowiązywać specjalny bilet w cenie 99 zł. W ramach biletu będzie można skorzystać z aż 11-godzinnego pobytu w Świecie Saun oraz w pozostałych strefach Term Maltańskich. Każdy z gości otrzyma powitalnego drinka bezalkoholowego lub piwo i będzie mógł skorzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w Świecie Saun.

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK