Biletomat Recreation Poznań Noc Saunowa: Najlepsze z najlepszych

Recreation: Noc Saunowa: Najlepsze z najlepszych

Tickets for

Noc Saunowa: Najlepsze z najlepszych

date

Sat, 16 December 2017 time 19:00

venue

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

promotor

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Tickets


Standard

I PULA

available to
Sat, 16 dec 2017 23:00

99 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Noc Saunowa w Termach Maltańskich

Drodzy Saunowicze! Tradycyjnie w grudniu zapraszamy Was na wydarzenie w Świecie Saun „Najlepsze z najlepszych”. To noc saunowa, podczas której zaprezentujemy najbardziej spektakularne seanse parowe spośród tegorocznych wieczorów / nocy saunowych.

Wybór seansów należy tylko do Was. Zapraszamy do głosowania na waszych faworytów na profilu Facebook Term Maltańskich. Co dwa dni przedstawiać będziemy parę seansów z konkretnego wieczoru. To od Was zależy kto wygra pojedynek na polubienia i tym samym zdecydujecie o finalnym scenariuszu tej wyjątkowej nocy. Głosowanie zamykamy 12 grudnia o godz. 15:00.

Noc saunowa odbędzie się w sobotę 16 grudnia, pierwszy seans w Saunie Panorama startuje o 19:00, ostatni rozpocznie się o północy. Bilety na to wydarzenie dostępne są już dziś w przedsprzedaży (recepcja Term Maltańskich oraz Biletomat.pl). W cenie 99 zł gwarantujemy miejsce na wszystkich seansach w Saunie Panorama, powitalne piwo (także w wersji bezalkoholowej) i dostęp do wszystkich atrakcji strefy żółtej w godzinach 11:00-1:00.

Stwórzcie z nami tą wyjątkową noc. Oddawajcie głosy i bawcie się z nami 16 grudnia.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.