Biletomat Recreation Poznań Termy Maltańskie - Strefa Zielona

Recreation: Termy Maltańskie - Strefa Zielona

Tickets for

Termy Maltańskie - Strefa Zielona

venue

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

promotor

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Gallery (zoom)

 

📄Termy Maltańskie - Strefa Zielona

 

Uwaga! W przypadku wykorzystania tylko części biletów w zamówienia nie ma możliwości zwrotów pozostałych biletów. 

Bilet rodzinny - jest to bilet dla 2 osób dorosłych + 1 dziecko lub 1 osoby dorosłej + 2 dzieci.
Bilet "+ 1 dziecko (Rodzinny)" - jest to dodatkowy bilet dla dziecka przy zakupie biletu Rodzinnego

Bilety zakupione na stronie Biletomat.pl prosimy wymieniać na opaski lub karty w punkcie "Informacja" w Termach Maltańskich (na wprost wejścia głównego). 

Zakupiony bilet podlega wymianie w Biurze Obsługi Klienta Term Maltańskich do 24 stycznia (24.01.2020 r.) i po tym terminie nie będzie ważny.

Między 15 czerwca a 31 sierpnia, czyli w okresie wakacyjnym, bilet można wykorzystać od poniedziałku do niedzieli, natomiast od 1 wrześnie do 31 grudnia jedynie zgodnie z zakupioną taryfą cenową (Taryfa II - sb, nd, św).

Wstęp dla dzieci do 3 roku życia jest bezpłatny.

Rodzaje płatności:

Szybka płatność - PayU: Opłata 0,64%
Zamówienie realizowane na bieżąco przez system płatności PAYU.

Regulamin korzystania z kompleksu:

http://www.termymaltanskie.com.pl/termy-maltanskie/regulaminy/regulamin-korzystania-z-kompleksu/

STREFA ZIELONA:

Aquapark 

Wodny świat zabawy i relaksu dla całej rodziny. Największy Aquapark w Polsce to 16 różnorodnych basenów, 13 zjeżdżalni, plaża zewnętrzna, jacuzzi, kurtyny i bicze wodne. Basen z falami morskimi oraz dzikie rzeki to raj dla miłośników mocnych wrażeń. Na najmłodszych poszukiwaczy przygód czekają statek piracki, ścianka wspinaczkowa i dziecięca kraina zabawy. Największą atrakcję stanowią baseny z wodą geotermalną o właściwościach leczniczych oraz gorące baseny zewnętrzne dostępne przez cały rok. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek i relaks.

Baseny Sportowe 

Kompleks pełnowymiarowych basenów o światowym standardzie, zaprojektowany z myślą o organizacji największych zawodów sportowych. 50-metrowy basen olimpijski, basen o głębokości 5 m, wieża do skoków, siłownia i sauny stanowią idealne warunki do kompleksowych treningów pływackich, waterpolo, skoków do wody, pływania synchronicznego oraz nurkowania. To wyjątkowe miejsce zarówno dla amatorów sportów wodnych, jak i wyczynowych sportowców.

Termin ważności karnetu rozpoczyna swój bieg od momentu wymiany w kasach Term Maltańskich na kartę magnetyczną przez umieszczony w opisie danego karnetu okres czasu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.