Biletomat Stand-up Gorzów Wielkopolski Stand-up Gorzów Wlkp. Tomek Kołecki & Rafał Banaś

Stand-up: Stand-up Gorzów Wlkp. Tomek Kołecki & Rafał Banaś

Tickets for Stand-up

Stand-up Gorzów Wlkp. Tomek Kołecki & Rafał Banaś

date

Tue, 12 November 2019 time 19:00

venue

C-60
Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

promotor

Just Kidding

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Thu, 07 nov 2019 10:56

20 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Mon, 11 nov 2019 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Tue, 12 nov 2019 15:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Tomek Kołecki i Rafał Banaś w C-60!

Tomek Kołecki, Rafał Banaś


18:00 Wejście
19:00 Start występów

Zapraszamy na kolejny stand-up w Gorzowie do klubu C-60. Tym razem ze swoimi pełnymi programami odwiedzi nas dwóch topowych komików, a mianowicie Tomek Kołecki i Rafał Banaś!

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Tomek Kołecki wystąpi z najnowszym "Kołdżej Simpson". Jest to trzeci solowy program Tomka, poprzednie dwa są do znalezienia na jego kanale YouTube.

Rafał Banaś - Rafał Banaś to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand–upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand – up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa Komfortu” w całości dostępny na YouTube.

Rafał zaprezentuje program "Samozwańczy Szakal"

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na stand-up Tomka Kołeckiego

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK