Biletomat Theaters Głogów CHORY NA SUKCES - Głogów

Theaters: CHORY NA SUKCES - Głogów

Tickets for theater

CHORY NA SUKCES - Głogów

date

Mon, 07 May 2018 time 19:00

venue

Kino Jubilat
pl. Konstytucji 3 Maja 3, Głogów

promotor

TWOJE KONCERTY

Tickets


Standard (siedzące numerowane)

I PULA

available to
Mon, 07 may 2018 16:00

80 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Spektakl CHORY NA SUKCES w Głogowie

Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”)
Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”)
Piotr Pręgowski („Ranczo”)
Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko)

TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!!! PREMIERA SPEKTAKLU KABARETOWEGO !!!!!

SAME GWIAZDY GWARANTUJĄ WSPANIAŁĄ NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich â jak twierdzą niektórzy â narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę i bufonadę, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.