Biletomat Theaters Przeźmierowo Spektakl „Seks dla opornych”

Theaters: Spektakl „Seks dla opornych”

Tickets for theater

Spektakl „Seks dla opornych”

date

Sun, 11 October 2015 time 17:00

venue

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

promotor

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca siedzące nienumerowane

I pula

available to
Sun, 11 oct 2015 13:00

37 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Spektakl "Seks dla opornych" w Centrum Kultury w Przeźmierowie!

Maria Pakulnis, Mirek Kropielnicki

Seks dla opornych

Wiodące zwyczajne, a wręcz banalne życie małżeństwo z wieloletnim stażem zapragnęło ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność. Alice i Henry wyjeżdżają na weekend do luksusowego hotelu. Zabierają ze sobą poradnik „Seks dla opornych”. Czy zawarte w nim mądrości na nowo rozpalą ich życie intymne? Przekonają się wszyscy, którzy wybiorą się na komediowy spektakl do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Sztuka Michele Riml w reżyserii Bożeny Borowskiej jest pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach. Nie tylko takich, których spełnienie odbywa się w łóżku. Dzięki znakomitej grze Marii Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego widzowie nie tylko śmieją się do łez, lecz także zaglądają w głąb siebie.

Stefan Drajewski z Głosu Wielkopolskiego pisał o spektaklu: „Seks dla opornych” można by zagrać jako tanią farsę i publiczność byłaby zadowolona. Ale Pakulnis i Kropielnicki pod czujnym okiem Bożeny Borowskiej doskrobali się pod pysznie napisanymi dialogami do czegoś więcej. Nie rezygnując z komediowości, starali się odkryć parę w zasadzie banalnych prawd, o których małżonkowie po jakimś czasie zapominają lub może – których nie dostrzegają. Czasami trzeba poczytać te absurdalne poradniki i spróbować wcielić je w życie, by się przekonać, że nie są one nam do niczego potrzebne. Zamiast odgrywać absurdalne scenki, wystarczy porozmawiać ze sobą, wsłuchać się w to, co mówi partner, by odkryć w nim tego kogoś, kogo się 25 lat temu pokochało.

Na to niezwykłe przedstawienie zapraszamy 11 października o godz. 17 do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK