Biletomat Theaters Łódź TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - MAŁY KSIĄŻĘ

Theaters: TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - MAŁY KSIĄŻĘ

Tickets for theater

TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - MAŁY KSIĄŻĘ

date

Sat, 25 November 2017 time 18:30

venue

Gmach Filharmonii Łódzkiej
ul. Narutowicza 20/22, Łódź

promotor

GALITSYNA ART GROUP Sp. z o.o.

Tickets


Strefa I

I Pula

available to
Sat, 25 nov 2017 15:00

75 PLN

Sold out


Strefa II

I Pula

available to
Sat, 25 nov 2017 15:00

70 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Teatr piasku zwyciężczyni Mam Talent Tetiany Galitsyny

Teatr piasku zwyciężczyni Mam Talent Tetiany Galitsyny w Twoim mieście! Historia Małego Księcia, malowana piaskiem, światłem i na wodzie. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. Przyjdź i zobacz na żywo to niezwykłe widowisko!

Ta niezwykła opowieść pozwoli dorosłym na odkrycie w sobie dziecięcego pierwiastka, a najmłodszych nauczy wielu ponadczasowych i uniwersalnych wartości. Opowieść przedstawiona jest w niezwykły sposób: widzowie będą mogli poznać innowacyjne techniki artystyczne, połączone z grą świateł i cieni, muzyką oraz grą aktorów. Historia ukazana za pomocą animacji piaskowej, malowania światłem i na wodzie oczaruje nawet najbardziej wybrednego widza.
Tetiana Galitsyna, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, prekursorka w Polsce sztuki „Sand Animation”, wielokrotna laureatka konkursów i pokazów talentów, wraz z artystami ze swojej teatralno-estradowej grupy, ukaże nam nowy wymiar artystycznej ekspresji. Dajmy oczarować się kolorowemu widowisku, które przedstawia niezwykły i nowatorski sposób łączenia obrazu z dźwiękiem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.