Biletomat Po Prostu Stand-Up

: Po Prostu Stand-Up

Tickets for

Po Prostu Stand-Up

date

Tue, 15 September 2015 time 20:00

venue

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

promotor

Pub Sąsiedzi

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Mon, 14 sep 2015 23:59

17 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Tue, 15 sep 2015 16:00

22 PLN

Sold out 

📄Po prostu Stand -Up w Elblągu!

Patryk Czebańczuk, Tomek Kołecki i Paweł Chałupka

Wieczór Stand-upu którego jeszcze w Elblągu nie było.
3 młodych, zdolnych i co ciekawe śmiesznych komików odwiedzi miasto.

Po prostu Stand-up. Składa się ona z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji - Stand-up Comedy.

Poniżej krótka informacja o chłopakach.

Tomek Kołecki Stand-up - Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno zostało dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym "Tylko dla dorosłych".

Patryk Czebańczuk - arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Paweł Chałupka - Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie terroryzując przy tym sąsiadów posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzerinach.


Zamów bilety na Biletomat.pl!

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK