Biletomat Festiwale Katowice 90' Festival 2017

Festiwale: 90' Festival 2017

Bilety na festiwal

90' Festival 2017

termin

So, 12 sierpnia 2017 godz. 17:00

miejsce

Dolina Trzech Stawów
Francuska 200, 40-506 Katowice

organizator

Extomusic Event Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Ulgowy

I Pula

dostępna do
Śr, 14 cze 2017 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Normalny

I Pula

dostępna do
Śr, 14 cze 2017 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Ulgowy

II Pula

dostępna do
Pt, 11 sie 2017 16:00

49 PLN

Wyprzedane


Normalny

II Pula

dostępna do
Pt, 11 sie 2017 16:00

79 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄Najpopularniejsze muzyczne gwiazdy lat 90-tych!

Prowadzący: Lider FUN FACTORY: TONI COTTURA
➡ SCOOTER
➡ FUN FACTORY
➡ REAL McCOY
➡ ALEX "U96" CHRISTENSEN
➡ JAM & PLAVKA (FROM JAM & SPOON)
➡ GARY B. FROM MAXX
➡ DA HOOL AKA DJ HOOLIGAN
➡ DJ QUICKSILVER
➡ JAMROSE & KASIA LESING
➡ DJ MARCO

ULGOWY
Upoważnia do przebywania na terenie imprezy.
Dla osób w wieku do 12 lat oraz niepełnosprawnych.

NORMALNY
Upoważnia do przebywania na terenie imprezy.


 

90’ Festival to niepowtarzalna muzyczna podróż, obudzenie wspomnień z tamtych lat i świetna zabawa dla wszystkich pokoleń. Muzyka zawładnie sceną, a scena zawładnie tłumem fanów, dla których 90’ Festival stał się muzyczną mekką. To tutaj zjeżdżają fani z całej Europy, to tutaj odżywają muzyczne emocje! Gospodarzem tegorocznej edycji będzie legendarny Toni Cottura.

90’ Festival jest doskonałą formą rozrywki dla wszystkich. To idealna okazja na rodzinny wypad, sentymentalną podróż do lat 90. czy szaloną zabawę z przyjaciółmi. Repertuar prezentowany podczas imprezy to muzyczne wspomnienie ludzi w wieku 30+, ale także grane coraz częściej w ogólnopolskich stacjach radiowych przeboje. Tu bawią się wszyscy, tu łączą się pokolenia, to tu zatrzymuje się czas.

Po raz pierwszy w Katowicach!

Po trzech bardzo udanych edycjach w Bielsku-Białej, impreza nabrała impetu i rozpoznawalności. Przyszedł czas, aby zwiększyć rozmach, dlatego też czwarta odsłona największego festiwalu muzyki lat 90. w Europie odbędzie się w nowej lokalizacji: w Katowicach na Dolinie Trzech Stawów.

Ponad 30.000 m2 powierzchni open air – ogromny teren, na którym powstanie scena, park rozrywki, ciekawe stoiska wystawiennicze, rozbudowana strefa gastronomiczna, a także specjalna strefa VIP.

Katowice jako Miasto Kreatywne UNESCO w kategorii MUZYKA, a także numer 5 w rankingu najlepszych dużych miast europejskich to idealna lokalizacja. Dogodny dojazd, baza noclegowa oraz klimat sprzyjający organizacji wydarzeń – z roku na rok Katowice, stają się coraz bardziej atrakcyjnym miastem na mapie Europy. Dolina Trzech Stawów natomiast jest od lat miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą przez swoje tereny zielone, stawy i lasy i niewielkie oddalenie od ścisłego centrum miasta. To właśnie tu, jak petarda, wybuchnie tegoroczny line-up artystów, Katowice usłyszą największe hity tamtych lat, a tłumy fanów zamienią Dolinę Trzech Stawów w najgorętszy parkiet w regionie!

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce lat 90. Przez wszystkie edycje na największej scenie eurodance w historii stanęły gwiazdy naszych muzycznych wspomnień: Scooter, 2 Unlimited, Coolio, Dr Alban, Haddaway, Mr President, Alexia, Fun Factory, Loona, Snap!, Vengaboys, Sash!, 2Brothers on The 4Floor, Culture Beat, Dune, Dj Quicksilver, Stachursky, Ice Mc, Corona, Activate, Mark Oh, Twenty4Seven i wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty DISCO

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK