Biletomat Festiwale FESTIWAL ARS CAMERALIS - Dillon

Festiwale: FESTIWAL ARS CAMERALIS - Dillon

Bilety na festiwal

FESTIWAL ARS CAMERALIS - Dillon

termin

Śr, 13 listopada 2019 godz. 19:00

miejsce

Kinoteatr Rialto
Św. Jana 24, 40-012 Katowice

organizator

INSTYTUCJA KULTURY ARS CAMERALIS SILESIAE SUPERIORIS

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 13 lis 2019 15:00

25 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Śr, 13 lis 2019 15:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄XXVIII FESTIWAL ARS CAMERALIS

Dillon

 

XXVIII FESTIWAL ARS CAMERALIS
DILLON

„Jej śpiew jest niewiarygodnie perfekcyjny, a co najważniejsze, bardzo szczery. Ona ma to coś, lubię ją za to. Na pewno ma przed sobą świetlaną przyszłość” – DJ Koze
Dominique Dillon de Byington to złote dziecko alternatywnego popu. Miała zaledwie 19 lat, kiedy nagrała swoje pierwsze piosenki na głos i fortepian – Tip Tapping czy Thirteen Thirtyfive. Utwory zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy na kanale Youtube, co otworzyło artystce drogę do profesjonalnej kariery.
Przyczyną tak błyskotliwego sukcesu Dillon jest przede wszystkim jej wyraźny, nieco ekscentryczny i dziecięcy głos, porównywany przez krytyków do Kate Bush i Björk. Nie stroni od popowej wokalizy – niemiecki magazyn „Musikexpress” określił jej utwory mianem chanson-pop – której towarzyszy również inspiracja R&B i oszczędne, niekiedy hipnotyzujące elektroniczne tło. Całość sprawdza się szczególnie podczas koncertów na żywo, których Dillon ma za sobą tysiące.
Artystka urodziła się w Brazylii, ale jako dziecko wyemigrowała z mamą do niemieckiej Kolonii, gdzie ukończyła anglojęzyczną szkołę. Po swoich internetowych sukcesach wydała pierwszy singiel i dołączyła do zespołu Jolly Goods, któremu towarzyszyła podczas pierwszej trasy koncertowej. W tym samym czasie przeprowadziła się do artystycznego Berlina, gdzie nagrała dla słynnego elektronicznego labelu BPitch Control swój debiutancki album „This Silence Kills”, w międzyczasie studiując fotografię. Dziś na koncie ma już cztery albumy, a w maju ukazała się jej najnowsza EP-ka zatytułowana” When breathing feels like drowning”.
Źródła: materiały promocyjne, Berlinerfestspiele.de

Szczegóły na:
www.arscameralisfestiwal.pl
www.cameralis.art.pl
www.facebook.com/cameralis

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Festiwal Ars Cameralis

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK