Biletomat Festiwale Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL

Festiwale: Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL

Bilety na festiwal

Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL

termin

Nd, 11 listopada 2018 godz. 21:00

miejsce

Gmach Filharmonii Łódzkiej
ul. Narutowicza 20/22, Łódź

organizator

Fundacja Global Culture Promotion

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa I (m.numerowane)

Strefa I (m.numerowane)

dostępna do
Pt, 09 lis 2018 11:58

89 PLN

Wyprzedane


Strefa II (m.numerowane)

Strefa II (m.numerowane)

dostępna do
Pt, 09 lis 2018 11:58

109 PLN

Wyprzedane 

📄Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL oraz gość specjalny: SIMON PHILLIPS!

Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL
SIMON PHILLIPS

drzwi: 20.30, start: 21.00

Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL gość specjalny SIMON PHILLIPS

Koncert niezwykłego kwintetu, który tworzą jedni najwybitniejszych jazzowych muzyków na świecie. Podczas festiwalu odbędzie się jedyny koncert zespołu w Polsce. W 2003 Randy Brecker i Bill Evans postanowili stworzyć nową grupę wykorzystując wszystkie wpływy, które zainspirowały ich we własnych zespołach, z ideą posiadania różnych członków każdego roku. Soulbop urodził się i od tego czasu nie przestaje. Medeski, Martin i Wood, Robben Ford, Steve Lukather i wielu innych koncertowało z nimi Soulbop. W 2005 roku nagrali podwójną płytę CD, którą nazwali "Soulbop Live" i uświetnił wiele letnich festiwali w Europie. Grupę SOULBOP XL tworzą Simon Phillips (perkusja), Bill Evans (saksofon), Randy Brecker (trąbka), Teymor Phell (bass), Otmaro Ruiz (klawisze). 

Randy Brecker - Jazzowy trębacz i kompozytor. Randy Brecker kształtuje brzmienia jazzu, R & B i rock od ponad pięciu dekad. Nagrał setki albumów z najwybitniejszymi muzykami świata od Jamesa Taylora, Bruce'a przez Springsteen i Parlament i Funkadelic do Franka Sinatry, Steely Dan,Jaco Pastorius i Frank Zappa. Zespół Brecker Brothers uznawany jest za jeden najbardziej wpływowych współczesne zespoły jazzowe wszech czasów.

Simon Phillips to brytyjski perkusista, muzyk sesyjny, a także producent muzyczny. Najczęściej kojarzony jest z zespołem Toto. W grupie uważany był za guru techniki gry na bębnach. Jego technika gry jest bardzo zróżnicowana. Bill Evans jest światowej klasy saksofonistą i producentem, zwycięzcą nagrody Grammy. Zadebiutował na międzynarodowej scenie muzycznej z Milesem Davisem w 1980 roku w wieku 21 lat. Do dziś nagrał 25 albów solowych. Bill w swoją muzykę wplata Soul, Funk, Jazz czy Rock. Jego zespół Soulgrass był tyglem kwintesencji amerykańskiej muzyki.

https://www.youtube.com/watch?v=7i-VWvulLmg
https://www.youtube.com/watch?v=KyzG3cR8Zqw

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Freedom Jazz Festival 2018!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK