Biletomat Festiwale Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL

Festiwale: Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL

Bilety na festiwal

Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL

termin

Nd, 11 listopada 2018 godz. 21:00

miejsce

Gmach Filharmonii Łódzkiej
ul. Narutowicza 20/22, Łódź

organizator

Fundacja Global Culture Promotion

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa I (m.numerowane)

Strefa I (m.numerowane)

dostępna do
Pt, 09 lis 2018 11:58

89 PLN

Wyprzedane


Strefa II (m.numerowane)

Strefa II (m.numerowane)

dostępna do
Pt, 09 lis 2018 11:58

109 PLN

Wyprzedane 

📄Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL oraz gość specjalny: SIMON PHILLIPS!

Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL
SIMON PHILLIPS

drzwi: 20.30, start: 21.00

Freedom Jazz Festival: Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL gość specjalny SIMON PHILLIPS

Koncert niezwykłego kwintetu, który tworzą jedni najwybitniejszych jazzowych muzyków na świecie. Podczas festiwalu odbędzie się jedyny koncert zespołu w Polsce. W 2003 Randy Brecker i Bill Evans postanowili stworzyć nową grupę wykorzystując wszystkie wpływy, które zainspirowały ich we własnych zespołach, z ideą posiadania różnych członków każdego roku. Soulbop urodził się i od tego czasu nie przestaje. Medeski, Martin i Wood, Robben Ford, Steve Lukather i wielu innych koncertowało z nimi Soulbop. W 2005 roku nagrali podwójną płytę CD, którą nazwali "Soulbop Live" i uświetnił wiele letnich festiwali w Europie. Grupę SOULBOP XL tworzą Simon Phillips (perkusja), Bill Evans (saksofon), Randy Brecker (trąbka), Teymor Phell (bass), Otmaro Ruiz (klawisze). 

Randy Brecker - Jazzowy trębacz i kompozytor. Randy Brecker kształtuje brzmienia jazzu, R & B i rock od ponad pięciu dekad. Nagrał setki albumów z najwybitniejszymi muzykami świata od Jamesa Taylora, Bruce'a przez Springsteen i Parlament i Funkadelic do Franka Sinatry, Steely Dan,Jaco Pastorius i Frank Zappa. Zespół Brecker Brothers uznawany jest za jeden najbardziej wpływowych współczesne zespoły jazzowe wszech czasów.

Simon Phillips to brytyjski perkusista, muzyk sesyjny, a także producent muzyczny. Najczęściej kojarzony jest z zespołem Toto. W grupie uważany był za guru techniki gry na bębnach. Jego technika gry jest bardzo zróżnicowana. Bill Evans jest światowej klasy saksofonistą i producentem, zwycięzcą nagrody Grammy. Zadebiutował na międzynarodowej scenie muzycznej z Milesem Davisem w 1980 roku w wieku 21 lat. Do dziś nagrał 25 albów solowych. Bill w swoją muzykę wplata Soul, Funk, Jazz czy Rock. Jego zespół Soulgrass był tyglem kwintesencji amerykańskiej muzyki.

https://www.youtube.com/watch?v=7i-VWvulLmg
https://www.youtube.com/watch?v=KyzG3cR8Zqw

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Freedom Jazz Festival 2018!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK