Biletomat Festiwale GAMMA Festival

Festiwale: GAMMA Festival

Bilety na festiwal

GAMMA Festival

termin

So, 15 sierpnia 2015 godz. 10:00

miejsce

Park Miejski
Jana III Sobieskiego, Gniezno

organizator

Stowarzyszenie Ośla Ławka

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 29 lip 2015 14:29

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 13 sie 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 14 sie 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄GAMMA Festival

Gorje Hewek, Gathaspar, MIN t, Bloki, Wojtek Chlost, Dominik Wolff, Inpulzz, Stashkov, Stinson, Exilim, Rain, Vladimir Kozakov, Micromission, Jesień, Amigo,

GAMMA Festival to ogólnopolskie wydarzenie muzyczne, które łączy doznania zmysłów: słuchu, wzroku, smaku i zapachu. To okazja by lepiej poznać i zrozumieć współczesną muzykę elektroniczną. Celem festiwalu jest pobudzanie środowiska zainteresowanego kulturą i sztuką, stworzenie miejsca dyskusji, wymiany poglądów, szerokiej współpracy, a także nawiązanie więzi społecznych przez wspólne spotkanie w nietypowej, specjalnie zaaranżowanej przestrzeni Parku Miejskiego. Festiwal podzielony jest na dwie części. Pierwsza na nowo kreuje i definiuje przestrzeń miejską, miejsce znane, ale odrobinę zapomniane, poprzez występy artystów muzyki elektronicznej z kraju i zagranicy. Druga poświęcona cyklicznym warsztatom, prelekcjom, pokazom filmowym, które mogą pomóc zarówno twórcom, jak i ich odbiorcom istnieć lub odnaleźć się w kulturze.

Co? Gdzie? Kiedy?
Głównym wydarzeniem festiwalu GAMMA będą koncerty i występy, które rozpoczną się w Parku Miejskim w Gnieźnie 15 sierpnia. Po raz pierwszy uruchomiona zostanie scena przy Altanie. To tam od wczesnych godzin przedpołudniowych do godziny 19:00, w towarzystwie dźwięków elektronicznych będzie można przekąsić coś nietypowego, zrelaksować się, porozmawiać, pograć w piłkę czy frisbee ale i potańczyć. Podobnie jak w zeszłym roku, główna scena festiwalu umiejscowiona zostanie na Gnieźninku (dawna strzelnica/gród obronny), a zaprezentują się na niej artyści z kraju i zagranicy. Uruchomiona około godziny 14:00 wybrzmiewać będzie do późnych godzin nocnych 16 sierpnia. Nietypowa scenografia i aranżacja ścieżek prowadzących do obu scen festiwalu sprawią, że wrażenia osób przebywających podczas wydarzeń zostaną w pamięci na długo. Dzień po festiwalu odbędzie się aferowy piknik w tym samym miejscu. Drugim równie ważnym elementem festiwalu GAMMA jest edukacja kulturalna, w której skład wchodzą m.in. cykl warsztatów, prelekcji, działań społeczno artystycznych i projekcji filmowych, odbywających się w różnych częściach miasta na przestrzeni 2015 roku.

www.bit.ly/gamma2015
www.fb.com/GammaFestival
www.instagram.com/gammafestival
www.twitter.com/gammafestival

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK