Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Giżycko na Fali Disco - 2019

Festiwale: Giżycko na Fali Disco - 2019

Bilety na festiwal

Giżycko na Fali Disco - 2019

termin

Pt, 02 sierpnia 2019 godz. 19:00

miejsce

Amfiteatr Twierdzy Boyen
ul. Turystyczna 1 , 11-500 Giżycko

organizator

TALENT­ ARENA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pon, 29 lip 2019 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Ulgowy

I PULA

dostępna do
Pon, 29 lip 2019 23:59

10 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 02 sie 2019 18:00

50 PLN

Wyprzedane


Ulgowy

II PULA

dostępna do
Pt, 02 sie 2019 18:00

10 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Giżycko na Fali Disco - III edycja Letniej Giżyckiej Gali Disco

Piękni i Młodzi, Weekend, MIG, Mixdance, Sebboy


Wejście: 18:00
Start imprezy: 19:00

Prezentujemy państwu trzecią letnią edycję super imprezy.

W środku letniego sezonu w Giżycku w obiekcie z niesamowitym, unikalnym klimatem tuż przed pokazami lotniczymi „Mazury Air Show” zapraszamy na szaloną zabawę z najlepszymi polskimi zespołami gatunku disco polo. W trzeciej edycji imprezy wystąpią:
Piękni i młodzi - Obecnie bezwzględnie najpopularniejszy zespół disco polo na polskim rynku. Magda, Dawid i Daniel zgromadzili ponad 90 tys. fanów na instagramie! Zespół powstał w 2012 roku w Łomży. Pierwszą płytę wydał w 2014. Grają po kilkaset koncertów rocznie i cieszą się bardzo dużym uznaniem fanów na imprezach dedykowanych disco polo.
Weekend - Zespół założony przez lidera Radosława Liszewskiego w 2000 roku w Sejnach. Zagrali dotychczas niezliczoną ilość koncertów, wydali kilka dobrych płyt, stworzyli sporo bardzo znanych piosenek. Fani uwielbiają ich bardzo energetyczne koncerty.
MIG - To czwórka rodzeństwa z Płońska : Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Ich przeboje osiągają po 250 mln. odsłon. Cieszą się wielką popularnością wśród fanów disco. Ostatni przebój Lalunia osiągnął już kilkanaście milionów odsłon
Mixdance - Lider zespołu i jego założyciel Piotr Nowak jest synem legendarnego lidera zespołu Happy End – autora przeboju „Jak się masz kochanie". Zespół powstał w 2012 roku w Łodzi. Mają sporo własnych przebojów w melodyjnym rytmie disco.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

*bilet ulgowy dotyczy dzieci do lat 7.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.