Biletomat Festiwale INTRO 2016

Festiwale: INTRO 2016

Bilety na festiwal

INTRO 2016

termin

So, 06 sierpnia 2016 godz. 16:30

miejsce

Racibórz Zamek Piastowski
ul. Zamkowa 2, 47-400 Racibórz

organizator

Fundacja Intro Light

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 31 maj 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 sie 2016 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 06 sie 2016 11:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Festiwal muzyki elektronicznej łączy się z festiwalem światła!

Live Acts: ONUKA (UA) , Jacek Sienkiewicz (PL) , Micronaut (DE) , Sarcast (PL), JÓGA (PL). DJ Sets: Nakadia (TAI) , Chris Sadler (GB) , Robbie&Juvi (CZ) , Seb & Rodrigezz (PL) , Furrier (PL). VJ: Tving Stage Design (mapping 3D / stage / general) , Fly Honey (stage). Painting: Richie Mozger Madano. Fashion/Tattoo: Obrazy Do Noszenia, PAPU, SIŁA, GET ODN i inni...

Zamek Piastowski wypełniony elektroniką i skanerami Martina tworzy paradoks - miks przeszłości z przyszłością. INTRO to jakościowo inny projekt elektroniczny. Nastawiony na kontrast. W tym roku dodatkowo ultranowoczesny mapping 3D na bryle XIII-wiecznej kaplicy zamkowej, tworzony przez uznanych kreatywnych z Tving Stage Design.

Z nowości będzie odmieniona scenografia, ogromna kurtyna ledowa VJ-ów i wielobarwne fixy laserów. Łączymy festiwal muzyki elektronicznej ze sztuką światła. Mamy przełom techniczny. Brzmienie, światło, peryferia... Zamek stał się "spiritus movens".

INTRO to freaki, artyści i My - ludzie którzy szukają nowych form kultury, sztuki nowych mediów i wyśmienitej zabawy. INTRO nie prześciga się headlinerami, tylko duchem i kontrastem. Po kilkudziesięciu latach w Raciborzu odremontowano piękny zamek, wraz z nim nakreśliła się mapa postępowego festiwalu, warsztatów tattoo, malarstwa, mody, food tracków, raciborskiego Zamkowego (1567r), grafity malowanych na żywo i kołyszącego bansu na granitowym dziedzińcu.

INTRO to 10 godzin wyszukanych DJ'ów i składów elektronicznych. Staramy się mieszać nurty i prezentować rzeczy szczególne na zamku:

Live Acts :

Onuka (UA)
ukraińskie odkrycie i bez wątpienia produkcja world class. Fenomenalne zjawisko, bo trudno ich nazwać zespołem. To zjawisko. Koncert z najwyższą oprawą techniczną w składzie 8 osobowym. Doskonały wokal i elektronika pomieszana z tradycyjnymi instrumentami (flety, waltornia, puzon, bandura)

The Micronaut (DE)
mieliśmy okazję posłuchać nowego materiału, z którym przyleci do Polski... brzmienie, nietypowy sposób grania, miłość do szczegółów, zabawa kontrastami, łamanie rytmów... Ktoś powie - Fatboy Slim z odrobiną dubstepu i nostalgii. Nie, to niemiecki twórca, producent i absolutnie dojrzały multiinstrumentalista, którego moment właśnie nadszedł.

Sarcast (PL)
dwójka Kaszubów stworzyła dla siebie gatunek electro hop - nie łatwo ich zaszufladkować. Bardzo ciekawa pozycja, oryginalna rodzima produkcja i pomysł na siebie.

JÓGA (PL)
Zręczni przemytnicy skandynawskich inspiracji zaczynają grywać na największych festiwalach w Polsce. Zwycięzcy międzynarodowego konkursu Converse Rubber Tracks to utalentowani, wrażliwi i zaskakująco dojrzali ślązacy - zagrają u siebie.

Jacek Sienkiewicz (PL)
nasza marka eksportowa na rynki światowe Mimo, że grał na największych festiwalach - Nature One, I Love Techno, Awakenings, Detroit Fuse Festival, Mutek czy Transmediale nie unika eksperymentalnych eventów. Doskonały warszawski aranżer i ZAWSZE niekomercyjny producent. Jest chyba najbardziej oryginalnym i szanowanym polskim artystą tworzącym elektroniczną muzykę opartą na klubowych rytmach. Uwielbienie do minimal techno.

DJ Sets :

Nakadia (TAI)
"Tajska królowa Techno" zapracowała na swój przydomek grając na scenach 57 państw świata. Mówią że "mieszka" w samolocie. Kilka miesięcy w roku spędza w Berlinie tworząc deep house, tech-house i minimal techno.

Chris Sadler (GB)
brytyjczyk który pokochał Pragę. Angielski Magazyn Mixmag opisał go jako "epicentrum sceny dźwiękowej funky house". Na zamku zagra w gatunkach: techno, tech-house.

Robbie&Juvi (CZ)
bardzo pozytywny czeski duet. Ich występy Back 2 Back to interakcja z ludźmi w rytmach house, deep house, minimal.

Seb&Rodrigezz (PL)
znany wrocławski duet. Rezydenci wrocławskiego klubu Pralnia. Ponad 14 letnie doświadczenie djskie. Gatunek: deep house, tech house, electronic.

Furrier (PL)
raciborski rezydent wszystkich imprez electro. Gatunek: deep house, tech house, electronic.

Dużo atrakcji będziemy dodawać w trakcie - inwencja pozytywnych ludzi nas wciąż zaskakuje...
INTRO Festival po raz trzeci.

Więcej info na:
fanpage - https://www.facebook.com/intro.festival.poland/
event - https://www.facebook.com/events/1544146235885322/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK