Biletomat Festiwale Sulęcin J&J Day Festival

Festiwale: J&J Day Festival

Bilety na festiwal

J&J Day Festival

termin

So, 17 stycznia 2015 godz. 16:00

miejsce

Klub u BULKA
Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin

organizator

Hpg Promotion Group Jerzy Hippmann

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 01 sty 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 16 sty 2015 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 17 sty 2015 11:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄J & J Day Festiwal - Sulęcin rozbrzmiewa bluesem

GRUFF!!, JAW RAW, KATARZYNA MALISZEWSKA

J & J Day - to pierwszy festiwal w Nowym Roku w Polsce, dodatkowo całkowicie pierwsza jego odsłona. Formuła festiwalu opiera się na okołobluesowych dźwiękach, na filmie, fotografii oraz integracji środowisk twórczych.

Nieprzypadkowo też impreza opiera się o przegląd zespołów: organizatorzy postanowili przyjrzeć się twórczości artystów, którzy prezentują akustyczne odmiany muzyki bluesowej, jazzowej, rockowej i folkowej, proponując im rzetelną ocenę przez wykwalifikowane Jury oraz atrakcyjne nagrody.

J & J Day – dzień ze sztuką!

Festiwal organizowany przez Sulęciński Ośrodek Kultury, we współpracy z artystami i promotorami muzyki, odbędzie się w niezwykle popularnym i powszechnie lubianym Klubie U Bulka (Sulęcin, ul. Moniuszki 1). Oprócz występów zespołów konkursowych oraz zaprzyjaźnionych artystów (Katarzyna Maliszewska, Gruff! oraz Jaw Raw), przewidziane są dodatkowe atrakcje: wystawy fotografii, projekcje filmowe, warsztaty i… garść jubileuszów.

PROGRAM:

Data: 17 stycznia 2015 Godzina: 16:00

16:30 - 19:30 Przegląd konkursowy

20:00 - 20:40 Koncert: Katarzyna Maliszewska

21:00 - 21:40 Koncert: JAW RAW

21:45 - 22:00 Ogłoszenie wyników

22:10 - 22:40 Koncert: występ laureata

22:50 - 23:30 Koncert: GRUFF! (Przytuła & Kruk & Kudła)

23:30 - Projekcje filmowe oraz Rock'n'Roll do rana!

W trakcie występów: warsztaty, wystawa fotografii i świętowanie jubileuszów.

Lista zespołów zakwalifikowanych do przeglądu (5-6 artystów według regulaminu) zostanie udostępniona na stronie klubu do dnia 10 stycznia 2015. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 02 stycznia 2015 do godziny 23:59.

Formularz zgłoszeniowy: http://media.wix.com/ugd/be8ccc_660b34b23fec43a8892fcbdc2f58a7fe.pdf

Regulamin przeglądu: http://media.wix.com/ugd/be8ccc_0479c22055e5492faa7a1edf7d8caaa4.pdf

Strona: www.klububulka.pl

Facebook: https://www.facebook.com/jjdayfest

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/910944402250965/ 

GRUFF!!

To ultra-formacja powstała z bluesowego duetu Przytuła&Kruk, po to by burzyć konwenanse muzyczne, mieszać i niszczyć wszelkie schematy. Fuzja akustycznego tandemu z pełnym energii perkusyjnym graniem Maćka Kudły dała zadziwiający efekt. Na ich koncertach można zasmakować różnych klimatów: od nastrojowych, bluesowych ballad, poprzez swingowe parodie, aż do ciężkich (momentami nawet heavy metalowych) brzmień.

Bartosz Przytuła - voc, harp, kazoo

Tomek Kruk - dobro guitar, 12-string, voc
Maciej Kudła - drums

Facebook: GRUFF!

JAW RAW

Jaw Raw – to rockowy zespół z okolic Szczecina (Chojna, Gryfino, Szczecin, Pyrzyce), którego styl określamy na “Raw Rock” – mieszanka muzyki alternatywnej, rockowej, bluesowej, momentami jazzowej i ogólnie określanej jako “fusion”. Muzyka oparta jest na ciekawych, różnorodnych kompozycjach, mocnych, ekspresyjnych riffach gitarowych, charakterystycznym brzmieniu trąbki, delikatnych wstawkach keyboardu, oraz dynamicznej, mocno osadzonej sekcji rytmicznej.

W ciągu 18 lat działalności zespół zarejestrował trzy EP’ki, zagrał setki koncertów w Polsce, Niemczech, a także odbył dwutygodniowe tournée po Wyspach Kanaryjskich. JAW RAW wystąpił na niezliczonych festiwalach w Polsce, a członkowie zespołu posiadają ogromne doświadczenie sceniczne i muzyczne z takich składów jak: The Days, Olej (Złoty Bączek na Przystanku Woodstock ‘1996), Skambomambo, Vespa, Baltic Neopolis Orchestra i wiele innych...

W składzie zespołu:

Szymon Porowski (wokal, trąbka)

Damian Rumbuć (bass, chórki)

Grzegorz ‘Smyku’ Kurpiel (perkusja, instrumenty perkusyjne, didgeridoo, chórki)

Krzysztof Wojtasik (gitary, harmonijka)

Piotr Ostrowski (keyboard, chórki)

Facebook: JAW RAW

KATARZYNA MALISZEWSKA

Swoje pierwsze kroki w grze stawiała pod okiem m.in. Leszka Cichońskiego (gitarzysty, pomysłodawcy Gitarowego rekordu Guinessa). Regularnie uczestniczyła w warsztatach muzycznych Blues nad Bobrem, prowadzonych przez wielu wspaniałych ludzi i muzyków, tj. m.in.: Artur Lesicki, Janusz Konefał, Marek Raduli, Jurek Styczyński, Jacek Królik, czy Marek Napiórkowski. W roku 2006 dołączyła do grona wykładowców Bluesa nad Bobrem, prowadząc klasę początkującą. W latach 2008-2012 współpracowała z jednym z ogólnopolskich pism o tematyce gitarowej - Magazynem Gitarzysta. Artykuły jej autorstwa znaleźć można m.in. na oficjalnej stronie Magazynu. Współtworzyła niejeden zespół muzyczny, a także grywała gościnnie z: Bogdanem Szwedą & Easy Rider, czy Krystyną Prońko.

Po latach poszukiwań muzycznych odnajduje swoje miejsce w muzyce akustycznej – instrumentalnej, obracając się wokół bluesa, jazzu... jak sama mówi, "To co gram, to opowieści. Nie definiuję stylistyki. To oczywiste, że jest wypadkową moich wcześniejszych i obecnych inspiracji". Udziela się w wielu lokalnych zespołach. Obecnie współtworzy akustyczny projekt EasyTime, duet Clarinet Guitar Projekt,
a przede wszystkim pracuje nad materiałem solo – łącząc technikę gry klasycznej
z elementami bluesa oraz jazzu.

Od zawsze chciała dzielić się z innymi swoją pasją do muzyki. W ten oto sposób, w 2010 roku, postanowiła założyć własną, stacjonarną szkołę muzyczną - Kamerton, w której prowadzi indywidualne lekcje gry na gitarze (www.kamerton.funmedia.pl). Współpracuje ze Studium Muzycznym Tonika. Prowadzi także lekcje oraz pisze artykuły o tematyce gitarowej na Muzycznym Portalu Edukacyjnym E-Kamerton.

Facebook: E-Kamerton / Katarzyna Maliszewska

ORGANIZATORZY:

- Sulęciński Ośrodek Kultury

- Jamm Art.

- HPG Promotion Group

ZAPRASZAMY!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.