Biletomat Festiwale Sulęcin J&J Day Festival

Festiwale: J&J Day Festival

Bilety na festiwal

J&J Day Festival

termin

So, 17 stycznia 2015 godz. 16:00

miejsce

Klub u BULKA
Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin

organizator

Hpg Promotion Group Jerzy Hippmann

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 01 sty 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 16 sty 2015 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 17 sty 2015 11:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄J & J Day Festiwal - Sulęcin rozbrzmiewa bluesem

GRUFF!!, JAW RAW, KATARZYNA MALISZEWSKA

J & J Day - to pierwszy festiwal w Nowym Roku w Polsce, dodatkowo całkowicie pierwsza jego odsłona. Formuła festiwalu opiera się na okołobluesowych dźwiękach, na filmie, fotografii oraz integracji środowisk twórczych.

Nieprzypadkowo też impreza opiera się o przegląd zespołów: organizatorzy postanowili przyjrzeć się twórczości artystów, którzy prezentują akustyczne odmiany muzyki bluesowej, jazzowej, rockowej i folkowej, proponując im rzetelną ocenę przez wykwalifikowane Jury oraz atrakcyjne nagrody.

J & J Day – dzień ze sztuką!

Festiwal organizowany przez Sulęciński Ośrodek Kultury, we współpracy z artystami i promotorami muzyki, odbędzie się w niezwykle popularnym i powszechnie lubianym Klubie U Bulka (Sulęcin, ul. Moniuszki 1). Oprócz występów zespołów konkursowych oraz zaprzyjaźnionych artystów (Katarzyna Maliszewska, Gruff! oraz Jaw Raw), przewidziane są dodatkowe atrakcje: wystawy fotografii, projekcje filmowe, warsztaty i… garść jubileuszów.

PROGRAM:

Data: 17 stycznia 2015 Godzina: 16:00

16:30 - 19:30 Przegląd konkursowy

20:00 - 20:40 Koncert: Katarzyna Maliszewska

21:00 - 21:40 Koncert: JAW RAW

21:45 - 22:00 Ogłoszenie wyników

22:10 - 22:40 Koncert: występ laureata

22:50 - 23:30 Koncert: GRUFF! (Przytuła & Kruk & Kudła)

23:30 - Projekcje filmowe oraz Rock'n'Roll do rana!

W trakcie występów: warsztaty, wystawa fotografii i świętowanie jubileuszów.

Lista zespołów zakwalifikowanych do przeglądu (5-6 artystów według regulaminu) zostanie udostępniona na stronie klubu do dnia 10 stycznia 2015. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 02 stycznia 2015 do godziny 23:59.

Formularz zgłoszeniowy: http://media.wix.com/ugd/be8ccc_660b34b23fec43a8892fcbdc2f58a7fe.pdf

Regulamin przeglądu: http://media.wix.com/ugd/be8ccc_0479c22055e5492faa7a1edf7d8caaa4.pdf

Strona: www.klububulka.pl

Facebook: https://www.facebook.com/jjdayfest

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/910944402250965/ 

GRUFF!!

To ultra-formacja powstała z bluesowego duetu Przytuła&Kruk, po to by burzyć konwenanse muzyczne, mieszać i niszczyć wszelkie schematy. Fuzja akustycznego tandemu z pełnym energii perkusyjnym graniem Maćka Kudły dała zadziwiający efekt. Na ich koncertach można zasmakować różnych klimatów: od nastrojowych, bluesowych ballad, poprzez swingowe parodie, aż do ciężkich (momentami nawet heavy metalowych) brzmień.

Bartosz Przytuła - voc, harp, kazoo

Tomek Kruk - dobro guitar, 12-string, voc
Maciej Kudła - drums

Facebook: GRUFF!

JAW RAW

Jaw Raw – to rockowy zespół z okolic Szczecina (Chojna, Gryfino, Szczecin, Pyrzyce), którego styl określamy na “Raw Rock” – mieszanka muzyki alternatywnej, rockowej, bluesowej, momentami jazzowej i ogólnie określanej jako “fusion”. Muzyka oparta jest na ciekawych, różnorodnych kompozycjach, mocnych, ekspresyjnych riffach gitarowych, charakterystycznym brzmieniu trąbki, delikatnych wstawkach keyboardu, oraz dynamicznej, mocno osadzonej sekcji rytmicznej.

W ciągu 18 lat działalności zespół zarejestrował trzy EP’ki, zagrał setki koncertów w Polsce, Niemczech, a także odbył dwutygodniowe tournée po Wyspach Kanaryjskich. JAW RAW wystąpił na niezliczonych festiwalach w Polsce, a członkowie zespołu posiadają ogromne doświadczenie sceniczne i muzyczne z takich składów jak: The Days, Olej (Złoty Bączek na Przystanku Woodstock ‘1996), Skambomambo, Vespa, Baltic Neopolis Orchestra i wiele innych...

W składzie zespołu:

Szymon Porowski (wokal, trąbka)

Damian Rumbuć (bass, chórki)

Grzegorz ‘Smyku’ Kurpiel (perkusja, instrumenty perkusyjne, didgeridoo, chórki)

Krzysztof Wojtasik (gitary, harmonijka)

Piotr Ostrowski (keyboard, chórki)

Facebook: JAW RAW

KATARZYNA MALISZEWSKA

Swoje pierwsze kroki w grze stawiała pod okiem m.in. Leszka Cichońskiego (gitarzysty, pomysłodawcy Gitarowego rekordu Guinessa). Regularnie uczestniczyła w warsztatach muzycznych Blues nad Bobrem, prowadzonych przez wielu wspaniałych ludzi i muzyków, tj. m.in.: Artur Lesicki, Janusz Konefał, Marek Raduli, Jurek Styczyński, Jacek Królik, czy Marek Napiórkowski. W roku 2006 dołączyła do grona wykładowców Bluesa nad Bobrem, prowadząc klasę początkującą. W latach 2008-2012 współpracowała z jednym z ogólnopolskich pism o tematyce gitarowej - Magazynem Gitarzysta. Artykuły jej autorstwa znaleźć można m.in. na oficjalnej stronie Magazynu. Współtworzyła niejeden zespół muzyczny, a także grywała gościnnie z: Bogdanem Szwedą & Easy Rider, czy Krystyną Prońko.

Po latach poszukiwań muzycznych odnajduje swoje miejsce w muzyce akustycznej – instrumentalnej, obracając się wokół bluesa, jazzu... jak sama mówi, "To co gram, to opowieści. Nie definiuję stylistyki. To oczywiste, że jest wypadkową moich wcześniejszych i obecnych inspiracji". Udziela się w wielu lokalnych zespołach. Obecnie współtworzy akustyczny projekt EasyTime, duet Clarinet Guitar Projekt,
a przede wszystkim pracuje nad materiałem solo – łącząc technikę gry klasycznej
z elementami bluesa oraz jazzu.

Od zawsze chciała dzielić się z innymi swoją pasją do muzyki. W ten oto sposób, w 2010 roku, postanowiła założyć własną, stacjonarną szkołę muzyczną - Kamerton, w której prowadzi indywidualne lekcje gry na gitarze (www.kamerton.funmedia.pl). Współpracuje ze Studium Muzycznym Tonika. Prowadzi także lekcje oraz pisze artykuły o tematyce gitarowej na Muzycznym Portalu Edukacyjnym E-Kamerton.

Facebook: E-Kamerton / Katarzyna Maliszewska

ORGANIZATORZY:

- Sulęciński Ośrodek Kultury

- Jamm Art.

- HPG Promotion Group

ZAPRASZAMY!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK