Biletomat Festiwale Łódź Kino Kulinarne - PGNiG Transatlantyk Festival 2016 w Łodzi

Festiwale: Kino Kulinarne - PGNiG Transatlantyk Festival 2016 w Łodzi

Bilety na festiwal

Kino Kulinarne - PGNiG Transatlantyk Festival 2016 w Łodzi

termin

Pt, 24 Czerwiec 2016 godz. 18:30

miejsce

EC1 Łódź
ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź

organizator

Transatlantyk Festival

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 23 cze 2016 23:59

180 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄Kino Kulinarne - Off – Road. Mugaritz, Feeling a Way

Off – Road. Mugaritz, Feeling a Way
Reż. Pep Gatell
Hiszpania 2015
Szef kuchni: Wojciech Modest Amaro

18.15 - wejście, 18.30 - start

MENU:
Szef Kuchni: Wojciech Modest Amaro
DĄB
SOSNA
LIPA
BUK
JAŁOWIEC

Jeśli zależy Państwu, by siedzieć przy jednym stole z osobami, które osobno kupiły bilety, bardzo prosimy o przesłanie informacji na maila kasia.p@transatlantyk.org wraz z nazwiskami, na które były zakładane rezerwacje.

Jak co roku Transatlantyk szuka smaków - nie tylko tych na talerzu, ale i życiowych, mogących prowadzić do rozkwitnięcia pasji. Takiej, jaką mają w sobie bohaterowie naszych pięciu filmów, w których poprzez pryzmat kulinariów chcemy pokazać coś więcej: ludzkie wzloty, upadki, radości i całą paletę innych, towarzyszących nam w życiu emocji. Program sekcji powstał przy współpracy z kuratorem sekcji Kulinarisches Kino festiwalu filmowego w Berlinie - Thomasem Struckiem - a integralną częścią każdego seansu będzie uroczysta, nawiązująca do tematyki danego filmu kolacja, na którą zaprosimy widzów zaraz po zakończeniu projekcji. Kino Kulinarne to jedna z najważniejszych sekcji filmowych PGNiG Transatlantyk Festival. Podczas cyklu filmowego pod tym właśnie tytułem, widzowie – jak co roku – oprócz seansów filmowych, wezmą udział w wyjątkowych, inspirowanych obrazami filmowymi kolacjach. Bilet na każdy z 5 pokazów jest równocześnie zaproszeniem na kilkudaniową kolację, która będzie miała miejsce w starannie zaaranżowanej specjalnie na tę wyjątkową okazję przestrzeni restauracyjnej w EC1 Łódź.

Autorskie menu Kina Kulinarnego przygotują jedni z najwybitniejszych w Polsce szefowie kuchni - Justyna Słupska Kartaczowska, Martin Gimenez Castro, Rafał Niewiarowski & Robert Skubisz, Maciej Rosiński i kolację otwarcia - Wojciech Modest Amaro. Jak co roku managerem kuchni będzie Patryk Dziamski. Dodatkową wartością wieczoru są dyskusje z twórcami sztuki filmowej i kulinarnej.

To niecodzienne wydarzenie, podobnie jak w latach ubiegłych, przygotowywane jest we współpracy z twórcami Berlinale. Kurator berlińskiego cyklu Thomas Struck od samego początku czuwa także nad merytoryczną koncepcją polskich edycji Kina Kulinarnego.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.