Biletomat Festiwale Kino Kulinarne - PGNiG Transatlantyk Festival 2016 w Łodzi

Festiwale: Kino Kulinarne - PGNiG Transatlantyk Festival 2016 w Łodzi

Bilety na festiwal

Kino Kulinarne - PGNiG Transatlantyk Festival 2016 w Łodzi

termin

Nd, 26 czerwca 2016 godz. 18:30

miejsce

EC1 Łódź
ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź

organizator

Transatlantyk Festival

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 25 cze 2016 23:59

180 PLN

Wyprzedane

 

📄Kino Kulinarne - Ants On a Shrimp

Ants On a Shrimp
reż. Maurice Dekkers
Holandia, 2016
Szef Kuchni: Justyna Słupska Kartaczowska

18.15 - wejście, 18.30 - start

MENU:
Szef Kuchni: Justyna Słupska Kartaczowska
Łupacz & Ogórki Małosolne
Polędwica & Słonina Złotnicka
Pokrzywa & Emilgrana
Sola & Maślanka
Arbuz & Truskawki

Jeśli zależy Państwu, by siedzieć przy jednym stole z osobami, które osobno kupiły bilety, bardzo prosimy o przesłanie informacji na maila kasia.p@transatlantyk.org wraz z nazwiskami, na które były zakładane rezerwacje

Jak co roku Transatlantyk szuka smaków - nie tylko tych na talerzu, ale i życiowych, mogących prowadzić do rozkwitnięcia pasji. Takiej, jaką mają w sobie bohaterowie naszych pięciu filmów, w których poprzez pryzmat kulinariów chcemy pokazać coś więcej: ludzkie wzloty, upadki, radości i całą paletę innych, towarzyszących nam w życiu emocji. Program sekcji powstał przy współpracy z kuratorem sekcji Kulinarisches Kino festiwalu filmowego w Berlinie - Thomasem Struckiem - a integralną częścią każdego seansu będzie uroczysta, nawiązująca do tematyki danego filmu kolacja, na którą zaprosimy widzów zaraz po zakończeniu projekcji. Kino Kulinarne to jedna z najważniejszych sekcji filmowych PGNiG Transatlantyk Festival. Podczas cyklu filmowego pod tym właśnie tytułem, widzowie – jak co roku – oprócz seansów filmowych, wezmą udział w wyjątkowych, inspirowanych obrazami filmowymi kolacjach. Bilet na każdy z 5 pokazów jest równocześnie zaproszeniem na kilkudaniową kolację, która będzie miała miejsce w starannie zaaranżowanej specjalnie na tę wyjątkową okazję przestrzeni restauracyjnej w EC1 Łódź.

Autorskie menu Kina Kulinarnego przygotują jedni z najwybitniejszych w Polsce szefowie kuchni - Justyna Słupska Kartaczowska, Martin Gimenez Castro, Rafał Niewiarowski & Robert Skubisz, Maciej Rosiński i kolację otwarcia - Wojciech Modest Amaro. Jak co roku managerem kuchni będzie Patryk Dziamski. Dodatkową wartością wieczoru są dyskusje z twórcami sztuki filmowej i kulinarnej.

To niecodzienne wydarzenie, podobnie jak w latach ubiegłych, przygotowywane jest we współpracy z twórcami Berlinale. Kurator berlińskiego cyklu Thomas Struck od samego początku czuwa także nad merytoryczną koncepcją polskich edycji Kina Kulinarnego.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK