Biletomat Festiwale Łódź Łóżkoteka - Mapy gwiazd

Festiwale: Łóżkoteka - Mapy gwiazd

Bilety na festiwal

Łóżkoteka - Mapy gwiazd

termin

Nd, 26 Czerwiec 2016 godz. 23:59

miejsce

OFF Piotrkowska
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

organizator

Transatlantyk Festival

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Nd, 26 cze 2016 21:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄Łóżkoteka – najwspanialsze kino plenerowe w Centrum Łodzi!

Mapy gwiazd

Bilety standard to bilet na łóźko, które mieści max 4 osoby.

50 wygodnych, wieloosobowych łóżek, w których wyświetlimy najważniejsze filmy ostatnich lat, a wszystko to w samym sercu Łodzi. Łóżkoteka – kino plenerowe, wyróżnione przez popularny amerykański serwis BuzzFeed jako jedno z 20 najwspanialszych kin "pod chmurką" na świecie – stanie w centrum Łodzi.

Łóżkoteka to 50 łóżek, z których każde wyposażone jest w projektor i indywidualny ekran. W ramach Kina Łóżkowego odbędą się 32 seanse filmowe oraz liczne wykłady. To bez wątpienia innowacyjny i wyjątkowy pomysł spędzenia wolnego czasu, który powstał we współpracy z Grupą Kapitałową Vox. Podczas wydarzeń będzie można zjeść zdrowy posiłek, spędzić czas z rodziną na zabawach i grach, wypożyczyć książkę z czytelni filmowej lub wysłuchać audiobook'a. Po raz pierwszy w Łodzi, Łóżkoteka będzie bawiła, karmiła, edukowała i integrowała festiwalową publiczność. Tysiące widzów, kilkadziesiąt pokazów i niepowtarzalna atmosfera kina plenerowego z nutką domowego zacisza to jeden z projektów PGNiG Transatlantyk Festival cieszących się największą popularnością wśród festiwalowej publiczności. Na seanse zapraszamy już od 15 czerwca!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.